Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A titokban szabadkőműves...

A titokban szabadkőműves kereszténységnek milyen igényei vannak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Elős és legfontosabb: érthető, értelmes kérdést kell feltenni, különben szóba se állnak veled. Szóval még gyakorolj egy picit.
2018. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nesze semmi fogd meg jól - ez vagy te, 1-es.
2018. aug. 21. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Akkor egyértelműbben fogalmazok, mert talán nem esett le:



Te az a szánalmas típus vagy, aki nem tud egy értelmes kérdést sem feltenni, aztán csodálkozik, hogy nem olyan válasz jön, amiről álmodik, és nem jön rá, hogy benne van a hiba :)))

2018. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Előző:


Te kereszténynek tartod magad?

2018. aug. 21. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A titokban szabadkőművesek gondolom azért titokban azok, mert nem akarják felfedni. Ha titkolják és nem akarják felfedni, akkor miért mondanák el pont neked, pont itt. Az biztos, hogy alapvető igényeik nekik is vannak, például igénylik a vizet, az ételt, ők is járnak wc-re, ez is egy igény ám. De hogy ezen felül miket igényelnek, talán csak ők tudják, akik pedig nem fogják neked elmondani.
2018. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel ez egy anonim oldal, így leírhatják. Esetleg azok is, akik nem tartoznak közéjük, de tudnak valamit.
2018. aug. 21. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy titokban szabadkőműves keresztény vagyok.

Igények? Szeretnénk ingyen sört.

2018. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én keresztény vagyok és szabadkőműves és az utóbbi tényt bizalmasan kezelem a jelenlegi politikai viszonyok miatt.


Hogy a kereszténységnek milyen igényei vannak, arról nem tudok mit mondani, a saját igényeimről tudok mondani dolgokat, ha írsz privátot vagy pontosítod a kérdést, hogy tulajdonképpen mire gondolsz?


Szerintem a kereszténység és a szabadkőművesség nagyon közeli rokon gondolati rendszerek. Mindkettő végső soron az emberiség javát kívánja, az egyes emberekét és ezáltal a globális közösségét is.

2018. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyébként én is az előzőkkel értek egyet. Mivel ez az egész dolog titkos, így nem is tudom, mit vártál igazán, hogy majd mindent leírnak, amit csak tudni akarsz erről? Azt meg gondolom, hogy az esetleges tagokat úgy választják, hogy azok semmit ne szivarogtassanak... És amúgy amit itt írnak ,azt te feltétlenül el is hiszed? Mert ennyi erővel én is írhatnám, hogy szabadkőműves vagyok, de ezt te el is hiszed? És még valami, hogy te a kereszténységet és a szabadkőművességet összekapcsolod?
2018. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!