Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha kérem Istent, Jézust, hogy...

Ha kérem Istent, Jézust, hogy segítsen, hogy odafigyeljen rám és válaszoljon az üzenteimre a kedvelt lány, akkor segíteni fog nekem?

Figyelt kérdés

#Isten #Jézus #kérés #szeretet. lány
2018. szept. 9. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha az Ő akarata az hogy kapcsolatba kerülj vele akkor igen. Ha nem akkor nem.
2018. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
"Segítsd magad, s Isten is megsegít!"
2018. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 KZitus ***** válasza:
100%

Szia


Te odafigyelsz Rá?, és válaszolsz az üzeneteire? Ha igen, akkor bizonyos lehetsz benne a tanácsa segít a"kedvelt lány"-al kapcsolatos kéréseidre.

2018. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ugy érzem, hogy az utóbbi időben elhanyagoltam az Istent. Nem figyeltem oda ra.
2018. szept. 9. 20:41
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz ember vagyok.
2018. szept. 9. 20:43
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem. El sem jut hozzá a kérésed.Mivel világi vagy.
2018. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rossz ember. Vagy igaz,megtért ember van vagy bűnös.
2018. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6+ A világiak ha bajba kerülnek akkor bőszen mondják a Mi Atyánkat, de mindig megtagadják azt, amikor szóba kerül és vállalniuk kéne Isten törvényét. Mivel ez az ember génjeibe van kódolva az Isten egyetemleges mivoltja. Csak egy valamiről feledkeznek meg, hogy Isten Szövetségkötés és elválasztás után adja a lehetőséget, hogy egyáltalán a kérés eljusson hozzá. Ezért a világi emberek azt hiszik, hogy a csend amit tapasztalnak és Isten nem felel nekik az a normális, pedig nem az. Isten tud válaszolni, tud felelni, tud inteni, tud letekinteni, látja az emberek nyomorúságát is. De mivel Ő jó pásztor, ismeri az övéit, az idegenek meg nem az övéi.


Csak egyszerűen meg nem szenteltek, és nem elválasztottak Isten számára..

2018. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A lány csak akkor fog válaszolni az üzeneteidre, ha szimpatikusnak talál, vagy szívesen beszélgetne veled.

Imádkozással eléred bármelyiket? Nem.

Tenni kell érte.

2018. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Imádkozzál róla, de alapvetően bátran kell kezdeményezni, és ha nincs viszonzás, tovább kell lépni. Valami tetszik neked abban a lányban, de még szinte nulla, amennyire ismered, ha még üzenetet sem váltottatok. Nem lehet, hogy egy idealizált álomképbe vagy szerelmes, nem abba a lányba? Meg kellene jobban ismerned. Én itt vagyok közel 50 évesen, és nincs feleségem, pedig sokszor vágytam rá, hogy legyen.

Pont az volt a fő gond velem, hogy túl magamba forduló voltam, úgy gondoltam, hogy túl "rossz" vagyok valakihez. Amikor elutasítottak, ez csak megerősítette a "túl rossz vagyok" képet.

Lehet, hogy el fog utasítani az a lány, de a férfiak dolga a kezdeményezés, az ima és álmok mellett, ha nem cselekszel, sosem tudod meg, hogy ő hozzád illő-e vagy sem.

Ha pedig megkér, hogy hagyd békén, azt egy válasznak veheted az imádra, hogy Isten valaki jobbat szánt számodra, még ha a jelenlegi állapotodban el sem tudod képzelni, hogy valaki jobb legyen nála.


üdv

Stefán

2018. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!