Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi vár ránk a halál után?...

Mi vár ránk a halál után? Találkozunk a szeretteinkkel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdést tettek már fel. Rengeteget el is olvastam. Keresztény vagyok tehát hiszek Istenben. Az érdekelne ha valaki meghal talalkozik a szeretteivel?

2018. szept. 11. 09:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
17%
Igen találkozni fogsz, és a meg nem született, de még terhesség alatt elvesztett gyermekekkel is.Fogod látni őket kifejlett emberi példányban.
2018. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
*emberi példányban felnőtt ként.
2018. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

Nem hinném.

A vérrokonság testi kapcsolat, a gének a testünkben vannak, a testet köti össze a földi élet, s születés, a halál.


A lélek, ha van, egy msik világon, ha van, nem foglalkozik már a földi dolgokkal.

2018. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
35%

1

Na, itt a "Ratkós".

2018. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 szenes43 ***** válasza:
4%
Bízom benne hogy találkozunk,csak attól félek hogy egy idő után elunom a mennyben a semmittevést.
2018. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
A feltámadáskor, a paradicsomban találkozhatunk mindazokkal, akiket Isten megőrzött az emlékezetében.
2018. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
6%

#5

Zsolt 115,16

Az egek az Úrnak egei, de a földet az ember fiainak adta.


Ennek megfelelően a legtöbben a helyreállított földre támadnak majd fel. Csak egy korlátozott számú csoport jut a mennybe. Jézus kicsiny nyájként utalt erre a csoportra:


Lk 12,32

Ne félj te kicsiny nyáj; mert tetszett a ti Atyátoknak, hogy néktek adja az országot.

2018. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
30%

A Halál után semmi nincs, azonban ha Isten méltónak tart a feltámadásra, akkor Krisztus ezervéves uralma alatt mindenki aki arra méltó újra élhet.

Igen találkozhat elhunyt szeretteivel, sőt olyanokkal is, akikkel azelőtt nem lett volna lehetősége, Pl Ábrahámmal, Dáviddal, vagy Keresztelő Jánossal.

2018. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
21%
Halál után nincs élet, ezért halál.
2018. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
de én nem tudom elhinni, hogy a halál után semmi sincs. akkor mi van a menyországgal és tisztítótűzzel és a pokollal?
2018. szept. 11. 10:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!