Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik vallásnak van a legjobb...

Melyik vallásnak van a legjobb médiája ma M. O. -on, kik vannak a legpozitívabban beállítva?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

Nincs olyan, hogy legjobb, az Úrnak mindenki egyenlő, ez nem verseny!


A lényeg, hogy az Ige szerint dicsőítsuk az Úrat, akkor tudunk Istennek tetszeni!

2018. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Ezoteria+buddhizmus
2018. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

És ki van a legnegatívabbnak beállítva az interneten, és a médiában?


Hit Gyülekezet:D

2018. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk ha a vezetőtök nem szólna bele a politikába, akkor lehet, hogy nem lennétek ilyen negatívan megítélve.Lehet..
2018. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

A kereszténységnek.

Az ezotéria nem vallás, ahogy a Hit gyülekezete sem, mert az egy felekezet, pontosabban szekta.

2018. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem kifejezetten vallás, de a fogyasztói társadalom és a pénzisten van a legjobban propagálva.
2018. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Kampány időszakban ülj be egy Hitgyülibe :D (Mindegy melyik szerintem.)

Én megtettem. Muszáj voltam 10 perc után kifordulni, mert már zavart a habzó szájú, üveges tekintetű, bólogató embereknek a látványa, akik a lelkipásztorra koncentrálnak, aki épp arról prédikál hogy Orbán és a Fidesz megvédi a hitünket és családjainkat, szavazzunk rá.

2018. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

A hitgyülibe mindig is ilyen tejfelesszájú bohócok voltak először.


Én emlékszem, hogy annak idején a 2014-es választásokon micsoda lejáratókampányt indítottak a Jobbik ellen. Hányinger, amikor istentiszteleten a politikáról prédikálnak


Aljas, zsidóimádó férgek

2018. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

"Kampány időszakban ülj be egy Hitgyülibe :D (Mindegy melyik szerintem.)


Én megtettem. Muszáj voltam 10 perc után kifordulni, mert már zavart a habzó szájú, üveges tekintetű, bólogató embereknek a látványa, akik a lelkipásztorra koncentrálnak, aki épp arról prédikál hogy Orbán és a Fidesz megvédi a hitünket és családjainkat, szavazzunk rá."


Azaz egyetlen tíz perces alkalom alapján, ami lehet, hogy addig sem tartott, beleextrapoláltál a Hit Gyülekezete országos helyi gyülekezeteinek hetekig tartó időszakába. Ráadásul te úgy észlelted, hogy a körülötted ülőknek habzik a szája, és üveges a tekintete. Gratulálok. Ha a tanulmányaidat is hasonló alapossággal végezted el, akkor nem csodálom, ha internetes oldalon sem futotta többre.

2018. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

#9 Ohh bocsáss meg, nem vettem észre hogy te is ott ültél. Nem akartalak megsérteni :(

És mondd, a gyüliben megvitattátok már, hogy Orbán mennyire jól védte meg a keresztény kultúrátokat? De ugye mindenki rá voksolt? Nehogy tégla legyen köztetek! 😳😬 Helyedben nyomoznék.


Hogy jönnek ide a tanulmányaim? Képzeld, Angliában jártam gimibe, fősulira, majd egyetemre is. És tudod mi a legszörnyűbb? Osztályelső voltam végig. És nem éppen egy büfés szakon, mint ahogyan feltételezem te is tetted ha már ilyen bölcs vagy...

(Feltéve ha jartál-e egyáltalán egyetemre, és nem csak osztani jössz a népet egy névtelen oldalra, ahol arról okoskodsz, hogy a kormánypárti gyülik nem is olyan rosszak mint hinnénk, hisz te is oda jársz.)

Nyilván magadra ismertél és magadra vetted a hozzászólásom, és személyeskedéssel vágsz vissza, mert a kapacitásod csak eddig futotta.

2018. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!