Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pokolba kerülnek ezek az emberek?

Pokolba kerülnek ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Aki homoszexuális vagy leszbikus
2018. okt. 4. 11:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ugyanúgy semmivé lesznek, mint a heterók.
2018. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ha nem térnek meg belőle.
2018. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%

Csatlakozom az első, és részben a második hozzászólóhoz.


azt meg kell értenie mindenkinek, hogy le van írva, hogy nincs kivétel a bűnök között. Isten nem szelektál, hogy az egyik bűn nagyobb a másik kisebb, és ez alapján, nem egyforma a büntetés. Ádám ha emberi mértékkel nézzük, csak egy fáról evett ami tilos volt. Még is ugyan azt a büntetést kapta mint egy gyilkos, vagy egy tolvaj kap.


Egy meghatározott büntetése van mindennek, ami nem összeegyeztethető Isten erkölsi elvárásaival, és nem lehet szelektálni. Vagy is szelektálhatsz, Isten nem fog szelektálni.


Ezt a pokol tüzének hülyeségeit, már igazán elfelejtethetnék némelyek. Isten nem hozott létre és nem is enged ilyet létrehozni.

egyébként is a lélek maga az élő, lélegző teremtmény, akár állat akár emberről van szó.

Nincs semmilyen más életforma az életében vagy a testében. Ha meghal, megszűnik a gondolata, az érzései, nem vesz részt semmiben ami utána folytatódik az életben.

A halál az élet ellentéte. amit az életben tehetsz, azt a halálban nem.

2018. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%

3


Ne csatlakozz, egyáltalán nem osztom a te vallásos humbugajaidat. Mellesleg priviben már kiderült, hogy egy bunkó vagy, hiába teszed itt a jópofa szentfazekat.

2018. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%
Akárcsak a heteroszexuálisok, vagy bárki a bolygón, a testük elrohad, és nem kerülnek sehova, legfeljebb a föld alá, egy koporsóban.
2018. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
3: végülis "csak" a Biblia írja. De hát te tudod, hogy mit tagadsz és mit nem.
2018. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

Aki hisz ès megkeresztelkedik az üdvözül!


Van èlet a halàl utàn...lesz feltàmadàs, a test halandó, de a lèlek ès a Szellem nem!


Hogz azokkal mi lesz, az Ùr tudja, nekünk nincs jogunk ítèlkezni!

2018. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%

&4


Privátban? Én nem írok senkinek privátot, ha csak Te nem tetted meg és válaszoltam rá

S akkor is tisztelettel vagyok minden ember iránt, szerintem valakivel összekeversz.

egyébként ha Én bunkó vagyok, akkor Te sem vagy különb, mert ilyen formában nem beszélgetek senkivel, még privátban sem.

2018. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%
Isten látja mindenki lelkét és szívét, majd mindenkit megítél halála pillanatában, ahogy a Szentírás tanítja. A homoszexualitás egy kialakult hajlam, pusztán ezért senki se fog elkárhozni.
2018. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
ha cselekszik és nem térnek meg,akkor igen......mielőtt megkapom a piros lefelékezet győződj meg az igazamrol a Bibliából,mert itt mindenki ugy jelólget annak alapján amit hallani szeretne,gondolom te azt szeretnéd hallani h nem ,de mivel felebarátom vagy és nem akarok neked hazudni ezért megmondom az igazat,még akkor is ha nem biztos h tetszeni fog,ebből látszik meg h szeretlek és nem hazudok.
2018. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!