Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Linkelnétek zsidó-keresztény...

Linkelnétek zsidó-keresztény pop zenét?

Figyelt kérdés
Főleg katolikus pschidelikus rock érdekel, de pop vagy bármi. Igényes Zenéket keresek zsidó-katolikus kultúrkörben.

2018. okt. 11. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A keresztény zene és a pszichedelikus zene távol áll egymástól! Ne keverd a keresztényeket össze füves ateistákkal!
2018. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki kell hogy ábrándítsalak. És dolgokat néha jó keverni. Ez elégé protestáns hozzáállás az élethez. Legyél kissé szabadabb, laza.
2018. okt. 11. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

wow hát nagyon leszűkítetted a listát, sajnos nemtudok katolikus pschidelikus rock zenét, sőt, nemhiszem, hogy létezik-e egyáltalán ilyen.

Viszont, rengeteg protestáns instrumental basic band van odahaza, és a világ más pontján is.

tudok egy katolikus hátterű amolyan black metal stlusban tolják. Bár ők white metalnak szólítják magukat. És egy vicc az egész, csak valahogy be akartak futni, oszt nemjött össze.

Ha leszűkítenéd a kört, és stimmel a hitünk, akkor dobok linkeket, ha nem, akkor ráguglizok helyetted

2018. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Katolikus vagyok egyébként! :D


Jöhetek protestáns dolgok is.

2018. okt. 11. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Katolikus rock-nak klasszikus az István a Királyból pl. a Veni Lumen Cordium:


https://www.youtube.com/watch?v=oHq1O68eluA

2018. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt ismerem. Szeretem is. Ilyesmire gondolok. Úgy tudom, olvastam hogy ezt hívják angolul chatolic psihederic rock nak. Csak neten nem találtam linket, vagy előadókat.
2018. okt. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!