Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol van egy templom?

Hol van egy templom?

Figyelt kérdés
Már évek óta szeretnék egy templomnál imádkozni, vasárnap, ahol sokan teszik ezt. Tudjátok olyan tipikusan voltam vasárnap templomban feelinget szeretnék! Ezt hol találom meg, Budapesten?
2018. nov. 14. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten? Nézz ki az ablakodon és bizonyára nem egy tornyot fogsz látni, tetején kereszttel. Na az ott egy templom.
2018. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó misét szeretnél keresd őt: Pál Feri atya.
2018. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez komoly? Te nem olvasod a Bibliát? Nem tudod mi a templom?Nem tudod ,hogy hogyan ,és hol kell imádkozni?

Egyáltalán kihez akarsz imádkozni és miért?

2018. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Haver jól vagy?
2018. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Neked mi bajod van?
2018. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Régen voltam templomban, de csak a nagymamámmal, és elfelejtettem hol voltunk. Szerettem azt az időszakot, még régebben ostyát is adtak a számba, szóval valami közöm van a dologhoz. De hol lehet az a legjobb?
2018. nov. 16. 18:27
 7/8 anonim válasza:
Keresd meg. Hogy hogyan? Menj el a a kerületedben lévőkben, azokba amik közel vannak a gyermekkori lakóhelyedhez és/vagy nagymamádéhoz.
2018. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bárhol imádkozhatsz. Nekem azt mondta az atya hogy az úr bárhol és bármikor meghallgat.
2018. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!