Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon félek a haláltol hogy...

Nagyon félek a haláltol hogy vajon milessz utánna. Vajon valoban van a pokolban ki nem alvo tüz és ott égnek a lelkek?

Figyelt kérdés
Félek hogy a rossz cselekedeteim miatt talán a pokolra kerülök és örökké égni fogok a tüzben.Ez nagyon aggaszt.
2018. nov. 22. 07:50
1 2
 1/14 Wadmalac ***** válasza:
82%

Vallás rovatban tutira más választ kapnál. De itt csak ezt: nulla bizonyíték van arra, hogy BÁRMI lenne a halál után. Nem hogy pokol, semmi.

Amúgy meg, vallási oldalt nézve, elég gáz szerintem, hogy ha tényleg lehetne jobbklikk-törölt nyomni a bűnlajstromra egy gyónással.

2018. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 LeonScottKennedy ***** válasza:
38%
Wadmalac, szerintem ez egy troll kérdés, legalábbis nekem valami nagyon azt súgja :D
2018. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%
Inkább gyere majd válaszolj az én kérdésemre. Ami nem troll kérdés természetesen.
2018. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez vallásos kérdés. Ott a helye.
2018. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem bantasz senkit,akkor jo ember vagy!Tehat a menyorszagba jutsz

Isten meg arra ker, hogy cselekedd az o akaratat,amit az igeben talalsz meg.

Tehat tanulmanyozd Isten szavat es ugy cselekedj

Olvasd el az Ujszovetseget,ha nincs most kedved,akkor a peldabeszedeket mindenkeppen.

Isten minden bunod megbocsatja!!!!!

Nem kerdeses,hogy mennybe jutsz,ha elfogadtad ot megvaltodnak.

Szoval hallgass az igere,Isten szavara :)

2018. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szeress! "Isten szeretet, és aki a szeretetben marad, az Istenben marad, és Isten is őbenne. Abban lett teljessé a szeretet közöttünk, hogy bizalommal tekinthetünk az ítélet napja felé, mert ahogyan ő van, úgy vagyunk mi is ebben a világban. A szeretetben nincs félelem, sőt a teljes szeretet kiűzi a félelmet; mert a félelem gyötrelemmel jár, aki pedig fél, nem lett tökéletessé a szeretetben. Mi azért szeretünk, mert ő előbb szeretett minket." (János apostol első levele 4:16-18)


Üdv. Péter

2018. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Nagyon félek a haláltol hogy vajon milessz utánna. Vajon valoban van a pokolban ki nem alvo tüz és ott égnek a lelkek?"

Ne félj, mert Jézus már megváltott. Fogadd el és szüless újjá benne

2018. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Ez ugyanaz a troll. Az is lehet hogy a másik 44% vagy lucifer 666 másik regisztrációja. De nagyon gyenge vagy.
2018. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Wadmalac ***** válasza:
66%

"Inkább gyere majd válaszolj az én kérdésemre. Ami nem troll kérdés természetesen."

hol keressem?

2018. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
nem kell félni, nincs utána semmi, megszűnik a tudatod és megszűnsz létezni.
2018. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!