Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért teremtett olyan...

Isten miért teremtett olyan hangokat, ami egyes embereknek bántó? A mennyországban lehet majd zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Isten megbüntet, ha én nem szeretnék lemondani a kedvenceimről. pl.

https://www.youtube.com/watch?v=4FdtG7b254U&feature=youtu.be..


Szerintem gyönyörű, de biztos van, akinek nem tetszik.

Vagy ott már egyáltalán nem lesz étel, ital, szerelem, álmok csak mindent átfogó semmi?



2018. nov. 22. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Csak regit és lehet szívni is mert legálisan nő a fű. Van létjoga ahogy a mennyei báránykáknak is.
2018. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Igazán szép zene, köszi.
2018. nov. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

"Vagy ott már egyáltalán nem lesz étel, ital, szerelem, álmok csak mindent átfogó semmi?"

Még mindig az újjáteremtett Földön fogunk élni, új testben. HA megtérsz, akkor te is. Ha nem, akkor meg miért fáj a fejed a Menny dolgai iránt is akár? Nem lesz részed benne


"csak mindent átfogó semmi"

Na ennek fuss neki még egyszer

2018. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudja senki. Nem hiszek a világvégében még az új földben. Gondolkodj ha már elég ismereted van. Nem csak a biblia...

Új föld lehet és ennek a világnak a vége is de nem úgy ahogy ezt hiszik. Nem katasztrófával és pusztulással hanem változással. Ahogy a sötét középkor is végetért úgy ez a degenerált korszak is véget fog érni.

2018. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem is olyan sokára.
2018. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mansour ***** válasza:
100%

Miért lenne ez a zene bárkinek is bántó, milyen alapon feltételezed ezt? Ez egy szép zene, attól még, hogy vannak benne időnként ordítások is. Van persze olyan zene is, ami bántó lehet, akár nekem is, és az egészen más...

De, hogy Isten bármi ilyesmiért büntetne, azt nem tudom elképzelni. De még ha így is van, akkor ezért a zenéért biztos nem fog! :)

A mennyország érdekes téma, lehet rajta fantáziálni, de semmi konkrétumot nem tudunk róla. A kereszténység ugye testben való feltámadást tanít, és a testtel nyilván együtt járnak bizonyos fizikai tevékenységek. Persze nem biztos, hogy ugyanazok, mint a jelen életünkben. Logikailag eddig lehet eljutni, a többi csak fantasy...

A semmit pedig nem értem, hogy hozod ide. Ha van bármilyen túlvilág, akkor az nyilván nem semmi :) A tisztán szellemi lét sem semmi, a Nirvána sem semmi, sőt, pont az ellenkezője!

2018. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!