Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az bűnnek számít, ha gyerekkor...

Az bűnnek számít, ha gyerekkoromban azt hittem, hogy Jézus nő volt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyébként az sem, ha szerelmes voltál belé.
2018. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Hosszúhajú, szoknyás, arany hajpánttal ábrázolják...
2018. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy lenne má bűn? Tévedni emberi dolog. Nem tévedhetetlennek lettünk teremtve:) Ja és egyébként sem ártottál vele senkinek. Ez tudatlanság volt csak, mert senki nem beszélt neked róla , Jézus neméről. És akkor teneked valamiért ekkor kézen fekvőnek tűnt, úgy értelmezted; úgy adta magát, hogy lány. Lánynak képzelted el, de ez nem baj. Már egyébként is megtudtad róla az igazságot, hogy nem lány volt, szóval tök mindegy. :) Isten meg Jézus ahogy én elképzelem őket, szeretnek mindenkit, és pl egy percig, sőt még egy tized másodpercig sem haragudtak rád ezért, pedig én asszem, hogy odafönt a Mennyben tudomásuk van mindenről:)
2018. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Ja és Isten , a teremtő, az apukánk, Jézus pedig a mi égi bátyánk:):)
2018. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Amúgy nem tudom olvasta-e valaki a Viskó cimű könyvet, de ott pl Istent és a Szentlelket is nőkén ábrázoljak
2018. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

3-4.vagyok, én meg egy olyat hallottam a Szent Családról, hogy


Aranyatyácska- Ő Isten akkor:) -apuka

Ezüst Boldogasszony - Ő lenne a Szent Lélek, Aranyatyácska felesége, az Istennő, anyuka figura

Világügyelő fiú -ő gondolom, hogy Jézus:)


Ja meg még más neveket is hallottam hogy pl Istennek Baál , és akkor a Balaton róla kapta a nevét, Istennőnek meg pedig Istár, róla például Esztergom kapta a nevét, mert a Duna az Istár folyó másik neve:):)

2018. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pokolra fogsz jutni.
2018. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!