Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Villás Béci az új Messiás?

Villás Béci az új Messiás?

Figyelt kérdés

A minap a csutubi mélységei magába szippantottak, és olyan mélyen ragadott, hogy pár Villás Bécó videóhoz értem, aki egy egyháznak a feje, valamilyen árkádia fényei bla bla bla.


Persze, az a fárasztó komolytalanságot félre téve, látván 1-2 videóját, felvetődött bennem bőven, kérdés, pl... Hogy lehet, hogy emberek képesek azért fizetni neki, hogy sámánnak, meg mit tudom én milyen felszentelt papoknak tanítsa őket, egy olyan személy, aki kb 3 percenként, az általános kijelentéseinek nyomatékosításaként elkezd ordibálni, láthatóan elhízott, ami nem egy egészséges ember látszatát mutatja, na meg rendkívül kellemetlen gyenge humort próbál elsütni, miután kb mindenkit szétkritizált, aki nem az ő egyházának tagja?


Most komolyan, hogyan lehetséges, hogy több tucat országba sikerült ennek az ürgének emberek ezreit elhitetni?


2018. dec. 30. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki ez. De új Messiás nincs.
2018. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KZitus ***** válasza:

Szia

nevezheti magát annak.

De inkább az az igaz ebben a dologban, amit maga Krisztus mondott:"Ha valaki ezt mondja akkor néktek: Ímé, itt a Krisztus, vagy amott; ne higyjétek. Mert hamis Krisztusok és hamis próféták támadnak, és nagy jeleket és csodákat tesznek, annyira, hogy elhitessék, ha lehet, a választottakat is. Ímé eleve megmondottam néktek. Azért ha azt mondják majd néktek: Ímé a pusztában van; ne menjetek ki. Ímé a belső szobákban; ne higyjétek." Máté 24:23-26

2018. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Láttam sok filmjét, nekem bejön. Kinek ez, kinek az. Fizetni nem fogok, tanfolyamra nem megyek.
2018. dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle? Azt fogja mondani, hogy nem.


"3 percenként, az általános kijelentéseinek nyomatékosításaként elkezd ordibálni"


Előadási stílus, te biztos halkan motyogva tartanál előadást egy nagy teremben hétvégenként 100 embernek... Nagyon sikeres lennél!


"láthatóan elhízott"


Izom az, nem zsír...


"na meg rendkívül kellemetlen gyenge humort próbál elsütni"


Csak nem magadra ismertél az egyik csattanóban? Savanyú a szőlő?


"miután kb mindenkit szétkritizált"


Az ő előadása, csak elmondhatja már a véleményét, nem?

2018. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!