Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztényeknek szabad...

A keresztényeknek szabad démonokról olvasni? Illetve szabad tanulmányozni őket?

Figyelt kérdés
Volt itt egy ember, aki egy Gremory nevű démonról kérdezősködött, viszont eltűnt. Szerintetek veszélyes lehet?

2018. dec. 30. 21:14
 1/4 KZitus ***** válasza:
22%

Szia

A Biblia sokat ír Sátánról és a démonairól. Szabad, sőt kell olvasni és odafigyelni amikor róluk olvasunk, mert egyedül ott tudjuk meg az igazságot róluk, Az összes más forrásból származó információ Sátán által terjesztett "igazság" róluk, hogy félrevezesse az embereket, ahogyan azt Édenben is tette. Nem állt ki nyíltan Éva elé, inkább gyáván egy kígyót használt, az ő "bőrébe" bújva csapta be az embert .

Szabad tanulmányozni, de nem mindegy milyen forrásból.

2018. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Már bocsánat de ezt mégis ki tiltaná meg?
2018. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Csak kíváncsiságból, egész pontosan miként tanulmányozod őket?
2018. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, elvileg van itt egy árnyék, az egyik szekrénybe láncolva, és állandóan veri az ajtót, talán azt üvölti, hogy engedjem ki, vagy már nem is tudom. Ijesztő az egész. Meg azok a távoli hangok, amik folyton Lucifert hívják. Áh, hagyjuk inkább, csak azt gondoltam, hogy beszélhetnék vele. Végülis mi baj származna belőle? De felejtsd el, mindegy...(nem arra gondoltam, hogy feldarabolom)


Komyolra fordítva, csak egy elméleti kérdésnek szántam.

Igazából csak válaszolni akartam az 56. démonos kérdezőnek, de akkor már gondoltam, hogy hasznosabbat kérdezek, meg így kicsit nagyobb a hatása a műsoromnak.


De amúgy jobban átgondolva érdekes történetekre vagy gondolatokra bukkanhatok (amik közelebb visznek az emberekhez).

2018. dec. 30. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!