Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Vallás

A kérdés

Valaki el tudja normálisan mondani, mi romlik el a lányon ha elveszti a szüzességét? És ha több férfit is kipróbált?

Keress kérdéseket hasonló témában: szüzesség

jan. 1. 15:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3

Hogy mi? :D

Mi a f...sz romlana már el rajtuk... nem egy 12 éves Opelről van szó, amiből kiszakas a futómű

ha odalépsz :D

Szerintem kezdjél el inni most azonnal. Az újévi depresszív másnaposság egyetlen orvossága ha küldöd be a feleseket.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/24Időpont jan. 1. 15:07 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Hát a szüzesség. Sok helyen az erkölcsöt meg a tisztaságot még mindig egy hártyával azonosítják. Régen meg azért is volt fontos, mert a szűz lány tuti nem lehet terhes senkitől.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/24Időpont jan. 1. 15:09 Privát üzenet
Ha lenne 2 férfi és választani kellene,hogy kivel élje le az életét, akkor azt választaná akivel jobb az ágyban, még ha annak a férfinak nem is tetszenek neki a belső tulajdonságai.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/24Időpont jan. 1. 15:27 Privát üzenet
Semmi nem romlik el. Viszont segít megmutatni kik azok az idióták az életedben akiket onnantól el kell kerülni, ha azt mondják elromlik benne ettől valami.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/24Időpont jan. 1. 15:41 Privát üzenet
Nézd, én próbálgatni ruhát szoktam, ha éppen azt kell vennem. Egyébként nem tiszta nekem, ezért a próbálgatásért fizetnek is?

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/24Időpont jan. 1. 15:47 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Épp ellenkezőleg. Nővé érik, mivel a jól működő szexualitás fontos része egy kapcsolatnak.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/24Időpont jan. 1. 15:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még szerencse,hogy vallás kategória;). Itt válaszoltam,a vallásos nem vallásos emberek közti szerelemről lett volna szó. Akkor jutott eszembe,hátha valaki vallásos el tudja mondani.

2es terhesség jogos. 1es választ nem értem pedig 100%os.

# 7/24Időpont jan. 1. 15:49 Privát üzenet
Akinek lételeme a szex és e szerint is választ párt, az úgysem fogja megérteni.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/24Időpont jan. 1. 16:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezért megköveztek majd! De manapság az emberek nagyrésze használt lakást(bérházi)tud csak venni,szerencsésebbek használt család házat. Még szerencsésebbek ....

Mégis alkalmas lakhatásra a használt is. Vagy autó egy megkímélt használt autóval nincs baj. Nem roszabb 1 megkímélt vw golf mint egy új dacia logan.

# 9/24Időpont jan. 1. 16:42 Privát üzenet

Igen a szűklátókörű agymosott hívők gondolkoznak ilyen végletesen leegyszerűsített, természetellenes módon.

Sajnos önálló gondolatok híján azt követik amit a fekükbe vertek.

A szexualitás bűn, ha nem Istennek megfelelő módon történik. A nem szűz lányok tisztátalanok, piszkosak, bűnösök.

Holott az egész egy rohadt aljas maradványdogma, mivel a történelmi korokban a szűzlánynak igazi értéke volt a férfi számára. Mentes volt a nemi betegségektől és jobban be lehetett törni. Abszolút uralni lehetett a kényszerházasságokba került szűz nőket. Ha már nem volt szűz ezek a férfi előjogok el is vesztek.

Na most ennek a hagyományaival mossák lányaik agyát a fanatikusok. Mély szorongást keltve az állandó bűnérzet miatt.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/24Időpont jan. 1. 16:43 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy nőgyógyász megtudja mondani mikor vesztette el egy lány a szüzességét?
Tudsz mondani keresztény szempontból erkölcsösebb nemzeteket? Értem ezalatt főleg a szűzességet, házasság erejét.
Tudtok példát mondani olyan emberre aki még anno itt panaszkodott hogy nem tudja elveszíteni a szüzességét és azóta már elveszítette?
Egy nőgyógyász megtudja állapítani, hogy valaki kb. mikor veszítette el a szüzességét? Ha pl.1 hete, akkor megtudja mondani hogy igen, kb.1 hete nem szűz az illető?!
Egy lányt keresek itt a gyk-n! Nemrég irt ki egy kérdést arról hogy mit csináljon, ha elvesztette a szüzességét 15 évesen, és akarok neki mondani valamit. Ha fent vagy még rám irnál?
Az normális ha valaki alig múlt el 15 és elveszíti a szüzességét? Az egyik is merősöm aznap vesztette el amikor betöltötte. Amikor nekem elmesélte (mert másnak nem merte) nem...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Vallás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!