Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki el tudja normálisan...

Valaki el tudja normálisan mondani, mi romlik el a lányon ha elveszti a szüzességét? És ha több férfit is kipróbált?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Hogy mi? :D


Mi a f...sz romlana már el rajtuk... nem egy 12 éves Opelről van szó, amiből kiszakas a futómű

ha odalépsz :D


Szerintem kezdjél el inni most azonnal. Az újévi depresszív másnaposság egyetlen orvossága ha küldöd be a feleseket.

2019. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Metionin ***** válasza:
54%
Hát a szüzesség. Sok helyen az erkölcsöt meg a tisztaságot még mindig egy hártyával azonosítják. Régen meg azért is volt fontos, mert a szűz lány tuti nem lehet terhes senkitől.
2019. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne 2 férfi és választani kellene,hogy kivel élje le az életét, akkor azt választaná akivel jobb az ágyban, még ha annak a férfinak nem is tetszenek neki a belső tulajdonságai.
2019. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Semmi nem romlik el. Viszont segít megmutatni kik azok az idióták az életedben akiket onnantól el kell kerülni, ha azt mondják elromlik benne ettől valami.
2019. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, én próbálgatni ruhát szoktam, ha éppen azt kell vennem. Egyébként nem tiszta nekem, ezért a próbálgatásért fizetnek is?
2019. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Épp ellenkezőleg. Nővé érik, mivel a jól működő szexualitás fontos része egy kapcsolatnak.
2019. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Még szerencse,hogy vallás kategória;). Itt válaszoltam,a vallásos nem vallásos emberek közti szerelemről lett volna szó. Akkor jutott eszembe,hátha valaki vallásos el tudja mondani.

2es terhesség jogos. 1es választ nem értem pedig 100%os.

2019. jan. 1. 15:49
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Akinek lételeme a szex és e szerint is választ párt, az úgysem fogja megérteni.
2019. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ezért megköveztek majd! De manapság az emberek nagyrésze használt lakást(bérházi)tud csak venni,szerencsésebbek használt család házat. Még szerencsésebbek ....

Mégis alkalmas lakhatásra a használt is. Vagy autó egy megkímélt használt autóval nincs baj. Nem roszabb 1 megkímélt vw golf mint egy új dacia logan.

2019. jan. 1. 16:42
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Igen a szűklátókörű agymosott hívők gondolkoznak ilyen végletesen leegyszerűsített, természetellenes módon.


Sajnos önálló gondolatok híján azt követik amit a fekükbe vertek.


A szexualitás bűn, ha nem Istennek megfelelő módon történik. A nem szűz lányok tisztátalanok, piszkosak, bűnösök.


Holott az egész egy rohadt aljas maradványdogma, mivel a történelmi korokban a szűzlánynak igazi értéke volt a férfi számára. Mentes volt a nemi betegségektől és jobban be lehetett törni. Abszolút uralni lehetett a kényszerházasságokba került szűz nőket. Ha már nem volt szűz ezek a férfi előjogok el is vesztek.


Na most ennek a hagyományaival mossák lányaik agyát a fanatikusok. Mély szorongást keltve az állandó bűnérzet miatt.

2019. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!