Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek volt már valami élmémye...

Nektek volt már valami élmémyetek angyalokkal?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen kérdés van szellemkől meg démonokról viszont ilyen angyal jelenesekrol nem sokszor hallani.

2019. jan. 2. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Angyalian szép lányt láttam már, de ő amúgy korántsem angyali.
2019. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sokszor történtek velem olyan dolgok,amiket mással nem tudok megmagyarázni,csakis az angyalokkal. Volt úgy,hogy majdnem balesetet szenvedtem, ami csupán perceken múlt,mivel egy hirtelen ötlet által vezérelve eltértem az eltervezett útvonalamról. Egyszer nem tudtam elmenni egy eseményre,amire nagyon készültem,mivel szüleimnél voltam vidéken és lekéstem a vonatom. Nagyon dühös voltam, csak később értesültem,hogy az épületben,ahol az a bizonyos esemény folyt, tűz ütött ki és többen megsérültek, szerencsére halálos áldozat nem volt. Voltak még hasonló élményeim. Az angyalok nem érzékeltetik jelenlétüket, ők csak sugallatok és ötletek által segitenek. Ha valamiféle szellemi jelenlét észlelhető, az nem az angyalokra,hanem szellemekre és démonokra vall.
2019. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem nézett ki úgy mint egy angyal, egy 60 év körüli, hosszú szakállú, vadászkabátos férfi, akiről a nevén kívül semmit se tudok. Lebeszélt róla, hogy leugorjak a kőröshegyi völgyhídról. Reményt ültetett belém, bizonyos értelemben mindent neki köszönhetek.
2019. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az angyalok megtörtek és rosszak, pokolból szöktek fel kik szenvedés ellen küzdenek az árnyékban, lásd az ember milyen, s hamis egyházakkal és hittel ringatnak hamis biztonságba.
2019. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, többször is.
2019. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 0 száza-lékos ***** válasza:
Nem volt.
2019. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2019. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Egyszer nem tudtam elmenni egy eseményre,amire nagyon készültem,mivel szüleimnél voltam vidéken és lekéstem a vonatom. Nagyon dühös voltam, csak később értesültem,hogy az épületben,ahol az a bizonyos esemény folyt, tűz ütött ki és többen megsérültek, szerencsére halálos áldozat nem volt. "


Tudom,hogy már régi,de honnan veszed,hogy ez angyali beavatkozás volt? A többi embert,akik megsérültek ott,miért nem védte akkor angyal? Ebből is látszik,hogy ez csupán a véletlen műve. Volt,aki ott tudott lenni és volt,aki nem. De,hogy angyalok egy emberen segítenek,az összes többin nem,na az abszurd.

2020. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!