Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúit miért nem lehet...

Jehova tanúit miért nem lehet soha látni abortusz klinika előtt akár imádkozni vagy könyörögni a legkisebb életekért?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szívesebben zaklatnak másokat aluljárókban vagy csöngetnek be osztva az észt.
2019. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

De jó pofa vagy.

Van még valami amibe bele kötnél?

Nem de inkább annak kellene imádkoznia, aki épen gyilkosságra készül?

Csak megjegyzem, hogy ha egy anya úgy dönt, hogy megöli a gyermekét, ugyan mit tehetnék ellene. Tudja, hogy Isten nem helyesli, még is megteszi...


Különben pedig, mindenkiért imádkozunk rendszeresen, de nem gondolom, hogy azért elutazzak valahova, Isten meghalgatja ha jónak látja úgy is, ha nem megyek el kórház elé.


S ez is milyen dolog már, hogy a gyilkos anyákat nem vonod így kérdőre....

Szóval azért, gondolkozz már egy kicsit...

2019. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, azért kérdeztem. Nagyon sok hívő ember szokott az abortusz klinikák előtt lenni, van, aki az életével fizetett ezért. Van aki a szabadságát veszítette el a legkisebbekért. De egyetlen egy jehova név imádó nem található meg ezek között. Pedig ti annyira nagyra vagytok magatokkal.
2019. jan. 3. 23:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Te biztos no lehetsz masodik valaszolo...de igazan ferfi tanu mehetne .....
2019. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ka.ka.o ***** válasza:
23%

Mármint azt szeretnéd, hogy a Tanúk menjenek el egy ilyen klinika elé, és imádkozzanak azért, hogy ne haljon meg a gyermek?


Nem igazán értem, hogy ehhez miért kellene a klinika elé menni. Onnan talán jobban hallja Isten? Vagy arra gondolsz, hogy ez egyfajta tüntetés

2019. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ka.ka.o ***** válasza:
0%
Még nem akartam elküldeni.
2019. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem használtam a tüntetés szót, mert tudom, hogy ez lenne a kifogásotok.

Ha olvasnál híreket, akkor tudnád, hogy azért vannak az abortusz klinikák előtt emberek, hogy könyörögjenek az anyáknak, hogy ne öljék meg a gyereküket. És van, akit ezért már agyon is vertek. És van, aki ez miatt börtönben van, mert azt meri állítani, hogy Isten összes teremtménye értékes, még azok is, akik ölni készülnek, így igyekszik mindent megtenni értük.

De hogy még ezt sem értitek, az sokat elmond rólatok.

2019. jan. 4. 19:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt belém kötsz, azzal kezdem, hogy nem vagyok tanú. Viszont! Nem gondolod kérdező, hogy csak uszítasz? A kérdésed szimplán csak provokáció. Ennyi erővel kérdezhetnénk, hogy a Pápa, miért nem térdepel minden nap egy abortusz klinika előtt? Azon túl, hogy egymás ellen hangolod az embereket semmit nem teszel. Én sem értek egyet a tanúk minden egyes tanításával, ezért sem léptem be hozzájuk soha, de attól, ők még emberek. Ráadásul ők is keresztények, és mint mindenhol köztük is vannak, akik komolyan keresik Istent és komolyan veszik a hitüket. Nem értem, hogy mit használ az bárkinek is, ha minden második vallási kérdés itt az oldalon, a tanúkat gúnyoló, provokatív kérdés! :(
2019. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Te amúgy hány abortuszklinika előtt imádkoztál meg könyörögtél?


Nulla? Hát ez sokmindent elmond rólad.

2019. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Abból egy fillér bevétel sem lesz, ha pár ájtatos kimegy az abortuszklinika elé verni a nyálát. De ha végigmennek egy háztömbön és behülyítenek pár embert, abból lehet pénzt csinálni.
2019. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!