Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudok olyan emberrel...

Hol tudok olyan emberrel beszélgetni, aki járatos az iszlámban, esetleg gyakorolja is a vallást?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen mecsetben, internet meg pl. Facebook csoportban.
2019. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Itt is vagyunk páran muszlimok, kérdezz nyugodtan itt vagy kérdésben. Nyilvánosan azért jobb, mert lehet hogy nem látunk egyformán mindent vagy ki tudjuk majd egészíteni a másikat.


És remek alkalaom pár iszlamofóbnak, hogy hozzák a szokásos gondolataikat :D

2019. jan. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lux morulus ***** válasza:
32%

Aki nem dicsőíti az iszlámot, az iszlamofób.


De tényleg. Kérdezz itt nyiltan,aztán meglátjuk.


Szimpatizálsz vele, vagy csak tudni akarsz?

2019. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Iszlamofób alatt azokat kell érteni, akik csupán létük miatt gyűlölik a muszlimokat.


Egyik kiváló példa erre Lux morulus, aki rendre bemásolja ugyanazokat az csúsztatásokat, hazugságokat, amiket ezerszer megcáfoltunk neki, aztán bemásolja őket ezeregyedjére is.

2019. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Én (áttért) muszlim vagyok. Kérdezz nyugodtan :)
2019. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lux morulus ***** válasza:
46%

Mindig a felvetett dolgokra válaszolok. Más és más, Korán idézettel.


Iszlamofóbnak,- és még sok mindennek -neveznek az itteni dzsihádot folytató, mudzsahedinek. Ez van.


A végtelenségig hazudnak, próbálnak személyeskedéssel győzni, de eddig mindig lebontottam bástyáikat.

Akárhogy is kezded a beszédet, beszélgetést velük, mindig szidalom és személyeskedés lesz belőle, nagyon hamar.


Mindig ugyan azokat mondják, mint valami betanult szöveget, utána pedig jönnek a jelzők, és személyeskedés.



Most már ott tartunk, hogy ha meglátják a nick nevemet, beindul náluk a Pavlovi reflex.


Természetesen anoním formában, amit többszöri magyarázat után sem értenek.


Mondjuk a fóbia fogalmávalnsincsenek tisztában, de azért használják.


Úgy gondolom- de ez csak gondolat- kedves kérdező,hogy neked is írtak már privit sározva engem.


Mindazon által kérdező, én azt gondolom, hogy talán úgy lesz a helyes, ha engem is meghallgatsz, vagy nekem is teszel föl kérdést. Válaszom után pedig eldöntheted, hogy valóban illenek e rám azok a jelzők, amivel engem illetnek.


Halgasd meg mind két felet, aztán dönts te.

2019. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Lux morulus-al nem kell foglalkozni. Skizofrén, paranoid elmebeteg. Szerinte a muszlimok el akarják foglalni a világot :) Szélsőséges muszlimgyűlölő szennylapokból idézget és minden iszlámmal kapcsolatos kérdésnél megjelenik. Főleg Bill Warner féle oldalról szedi a hazugságait, akitől nemrég 25 magyarországi kutató, egyetemi tanár közös állásfoglalásban határolódott el, ugyanis csalók és egyetlen céljuk a muszlimok elleni uszítás. Egyébként én is muszlim vagyok, tőlem is kérdezhetsz nyugodtan.
2019. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lux morulus ***** válasza:
26%

Na. Erről beszélek. Ilyenek ők. Tudás semmi, személyeskedés 100.


Gyűlőlködő, sekélyes szókincsű emberek, akik itt írogatnak. 3 vagy 4 főről van szó. A többi itt olvasgató muszlimról, nem tudok véleményt formálni, és nem is teszem.


Még mindig fenntartom, hogy döntsd el te magad, a vélemények meghallgatása után.

2019. jan. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lux morulus ***** válasza:
Hát akkor, RÓLAD ennyit kérdező.
2019. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lux morulus fogaddal el, senki nem kíváncsi a hazugságaidra :)
2019. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!