Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallást szeretnék váltani, ez...

Vallást szeretnék váltani, ez lehetséges? Ha igen, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Alapból katolikus vagyok, azonban rá kellett jönnöm hogy itt nem élhetem meg úgy a hitem ahogyan nekem jól esik. Vannak dogok amikkel egyáltalán nem értek egyet. Szeretnék gyülekezetbe járni és minden más ahol másokkal beszélhetek Istenről, a hitről. Jártam ifi hittanra itt a katolikus papnál de az az igazság hogy a papnál valami nem tiszta és furcsán viselkedett ami néha megrémisztett és konkrétan a hitről alig volt szó, ezért ki is léptem a csoportból. Milyen vallásra kéne áttérnem? Ez lehetséges egyáltalán?
2019. jan. 8. 01:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Egy rossz pap miatt nem hitet kell váltani, hanem papot. Te ostoba.
2019. jan. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A pap miatt csak a csoportot hagytam ott, olvasd el jobban te ostoba:)
2019. jan. 8. 01:29
 3/19 A kérdező kommentje:
Mellesleg a városban 2 pap van és a másik 84 éves szóval nem túl nagy a választék🙃
2019. jan. 8. 01:32
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Először tényleg döntsd el, hogy a pappal nem értesz egyet, vagy a hittételekkel.

Aztán e szerint cselekedjél.

2019. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
A katolikus hit a zsidó vallásból ered. Minden szekta a katolikus vall@sból v@lt ki. Úgyhogy csak rosszabb lehet ha kilépsz.
2019. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Most rávágnám, hogy ez jó, és légy protestáns, de a kérdésed alapján nincs túl sok fogalmad az egészről jóindulattal szólva. Beszélgess más papokkal, egy közeki nagyváros katolikus templomjában, ha nem győz meg, akkor tudunk esetleg segíteni. :)
2019. jan. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Keresd meg azt a vallást, ami a legszimpatikusabb, menj el oda, és vedd fel.
2019. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

19 éves katolikus lány vagyok. Tudunk valamiben segíteni?

Nyugodtan írj privátot, ha gondolod.

Ági

2019. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

"Milyen vallásra kéne áttérnem?"

Legyél mormon vagy jehovás, bár vallást írtál, esetleg próbálkozz az iszlámmal.

2019. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Kedves Kérdező,


Természetesen lehetséges, hogy otthagyd a római katolikus felekezetet, ha ez számodra nem szimpatikus mar, nem a középkorban vagyunk szerencsére, ahol ezért máglyára kerulnél. Keress fel egy baptista és egy pünkösdi gyülekezetet, a lakóhelyet közelében. :)

2019. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!