Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mik azok a "Királyság-érdekek"?

Mik azok a "Királyság-érdekek"?

Figyelt kérdés
Hol található meg ez a Bibliában?
2019. jan. 17. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez milyen kifejezés? Sose hallottam.
2019. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Máté 6:33.

A károli és más fordításokban országot írnak.

(Máté 6:33) 33 Így tehát továbbra is keressétek először a királyságot és az Ő igazságosságát, és ezek az egyéb dolgok mind megadatnak nektek ráadásként.


A Messiás uralmával kapcsolatos összes dolog, ami által támogatja valaki Isten szándékát.

2019. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy megint a tanúk által átírt szöveg. Miért nem lepődök meg...
2019. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 eric_one ***** válasza:
90%

Borzasztó ez a tévtorony őrült társulat. Mennyi ember életébe, sorsába mérget injekcióznak, miközben maguk is megtévesztettek, de ott fentebb tudatosan teszik gonosz ideológiájuk terjesztését, mert a pénz és hatalmi mámorban fürdenek.

Érdemes ezt az oldalt megnézni, és megismerni a hamisságukat www.exjt.hu

2019. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nem kétlem, hogy sok Tanú alapvetően jó szándékú, de a jó szándék sajnos nem elég ahhoz, hogy ne lehessen megtéveszteni valakit. Sajnos azonban vannak, akik azt választják, hogy benne maradnak a szervezetben, mert túl fájdalmas lenne szembenézniük a helyzettel. Pl. rengeteg pénzt, fáradságot, időt fektettek be.


Amúgy például Jézus kollektív ítéletet, jobban mondva megítélést mondott pl. a farizeusokra és az írástudókra, de pl. Nikodémus is farizeus volt, akiről jókat ír a Biblia, a Jn 7:45-53-ban már felvállal egy konfliktust a többi farizeussal, és úgy tűnik végül sikerül is kikerülnie közülük, mert a Jn 17:39 szerint már Jézus tanítványai között lehetett (ugyanis ő hozott mirhából és aloéból kenetet Jézus temetésére).


üdv

Stefán

2019. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

" Miért nem lepődök meg..."

De jó, akkor már ketten vagyunk.

Én is meglepődtem, mikor elolvastam a kérdést, hogy újra itt egy kötözködős....

2019. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés miért kötözködő? Nincs neked üldözési mániád? Vagy talán te is érzed, hogy az őrtorony állandóan átírt és legtöbbször teljesen más értelmet nyert kifejezései kicsit sem Istentől származnak?
2019. jan. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Én is meglepődtem, mikor elolvastam a kérdést, hogy újra itt egy kötözködős...."


Akkor miért válaszoltál? Kétszer is! A százalékod alapján a 2. választ is te írtad!

De köszönöm szépen a hozzá szólásodat már értem hogy mit jelent az hogy királyság ÉRDEKEK!

2019. jan. 18. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!