Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus tényleg zsidó volt?...

Jézus tényleg zsidó volt? Vagy lehet hogy kicsit más nemzetiségü?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 23:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%
Hát, ez a megváltás. Sorry, ez így van.
2019. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
4%

Nem, ezt a keresztenyek allitjak egy tundermesere hivatkozva.

Amugy csak feltuningoltak egy vallast, hogy tobb ember szamara legyen befogadhato, aztan ugyanaz tortent, mint addig: SEMMI. Ugyanaz, mimt azutan, hogy a Romaiak megolták a gorogok vallasat, es ugyanaz, miutan az arabok kitojták az iszlámot a keresztén,ségből és a zsidó vallásból ötvözve.

Eggyel tobb indok lett a gyilkolászásra. Ha sorba allitanank a hullakat, amiket a vallasok termeltek ki, sztem korbeérnénk a Földet. Talán többször is. 6 millio zsidó holocaust alatt. Kb 10 millio meter. Hmm... 10 000 km. Es ez csak az egesz toredeke, inkvizicio, keresztes haboruk, es ma a kozel-kelet. Es ebben az ókor nincs benne.


Overall a kerdes Jezusra vonatkozott. Jezus zsido volt, ezt ugy kell erteni, hogy zsidonak szuletett, es zsido neveltetest kapott.

Akinek ez nem tetszik, az nezhet mas vallas utan, ajanlom a buddhizmust vagy egyeb keleti maszlagot.

Azokra hivatkozva is lehet eleteket tonkretenni.

Mindenesetre hihetetlennek tartom, hogy ezt nem lehet elfogadni, es ertheretlennek, hogy valakinek az eszebe jut megkerdojelezni Jezus zsidosagat. Nem ertem, hogy miert kell a keresztenyseget kormoket véresre kaparva zsidó-mentesre mosdatni. Mert nem fog menni haverjaim, Izraelben történt 😀😆😆

2019. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

jaj, 22-es, csillapodj le az te vad őrjöngésedből, tisztáztuk itt, hogy mint ember mi volt. Azt a lidércnyomásos szövegedet azért kiegészíteném, hogy a vallásellenes, emberellenes marxista-leninista ideológia zászlaja alatt "kommunizmus" címkével ellátva minden eddiginél több gyilkolás és TUDATI rombolás történt - hát ilyen a romlott ember, "ölnek, ha nem ölelnek". Nem írnám a gyilkolászást a vallások számlájára, de ezt egy megátalkodott vallásellenesnek hiába mondanám, de azért akkor gondolkozzon el, kinek a számlájára írja a kommunisták bűneit???

Akik minden eddiginél nagyobb rombolást , ölést követtek el, és ez csak a halottak - a tudati rombolás, a zombivá tett emberek - akiktől pl itt is sokat olvashatunk- nincsenek benne. Noha nálunk 2 generáció felnőtt dalolva, hogy "Lenin a hőőős ki csak nééépének élt" (saját népének tömeggyilkosa volt egyébként), ma már lehet az ő bűneikről is beszélni, tudatosítani, hogy mit tettek, a holodomorban

a kommunizmus számlájára mintegy 100 millió áldozat írható, s ezek csak a halálos áldozatok:

[link]


Örüljünk, hogy mind a fasizmus, mind a marxizmus MEGBUKOTT. És próbáljunk jót létrehozni."Ez a mi munkánk, nem is kevés"

Zárjuk is ezzel a gyönyörű verssel ezt a meddő vitát, és menjünk a dolgunkra.


... Én dolgozni akarok. Elegendő

harc, hogy a multat be kell vallani.

A Dunának, mely mult, jelen s jövendő,

egymást ölelik lágy hullámai.

A harcot, amelyet őseink vivtak,

békévé oldja az emlékezés

s rendezni végre közös dolgainkat,

ez a mi munkánk; és nem is kevés.

2019. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Na, az ertelmes ember sgybol megkapja, hogy kommunista 😀 GRATULALOK.
2019. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
95%

Nekem szól a gratulálás? Amennyiben igen, hálás köszönet, de kis javítás: nem értelmes, hanem betegségtől fájdalmasan eltorzult tudatú embernek, nem egyből, hanem mikor ráértem pár percre, és nem azt írtam, hogy kommunista. A többi stimmel. Csak felhívtam a tisztelt olvasók figyelmét, hogy a minden bajt a vallások nyakába varrók tegyék fel a kérdést magukban: hogy lehet, hogy a mindössze 100 (!!!) évig tartó ÁDÁZ vallásellenes, vallásüldöző, materialista marxizmus-leninizmus alatt 100millió halálos áldozat és döbbenetesen sok tudati rombolást átélő emberáldozat lett. Érdemes elgondolkodni ezen.

A mintegy ötezer év kultúráját meghatározó világvallások <--> marxizmus-leninizmus. Egy kultúrantropológiai vizsgálat.

2019. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!