Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Ferenc Pápa lábat csókolt egy migránsnak?

Figyelt kérdés
Letérdelt a migráns elé meg mosta a lábfejét és megcsókolta. Mi erről a véleményetek?

2019. jan. 28. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ő Isten teremtményét látta a migránsban, én meg egy retkes arabot. Neki kifelé is mutatnia kell az egyház jóságát, nekem meg nem kell mutatni semmit, senkinek.
2019. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézus még Júdásnak is megmosta a lábát, az mennyivel másabb?
2019. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nagycsütörtöki lábmosás szertartása során volt. A nagycsütörtöki liturgia része, hogy a pap (nem csak a pápa, hanem máshol is szokás) 12 ember lábát megmossa, arra emlékezve, hogy Jézus is így tett az utolsó vacsorán.

Egyébként már XXIII. János pápa ezelőtt 60 évvel is végezte a lábmosást, ő kifejezetten börtönben levő elítélteknek.

2019. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Az a véleményem, hogy nem értetted meg az Evangélium üzenetét. A pápában alázat van Isten és az emberek iránt, benned pedig csak gőg.
2019. jan. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Libers Pertz ***** válasza:
19%
Szerintem undorító.
2019. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt a pápa gondolom elolvasta a Bibliát, és úgy cselekszik, ahogy az ezt üzeni.

Másrészt a pápában van emberiség, és úgy tekint a migránsokra, mint emberekre.

2019. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Az a véleményem, hogy a pápa is csak egy sorosista báb.
2019. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a pápa maga soros , csak álruhában .
2019. febr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem az volt az érdekes, hogy lábat csókolt neki, hanem- ha jól megfigyelted volna-,a migráncs testbeszéde, az arcára kiülő érzelmek: Megvetés, gyűlölet, lenézés, stb.

Rád is ez vár, csak segíts, hogy bejöhessenek. Kipling megírta, Bender Log. a majmok népe. Nem tud mit kezdeni az európai civilizációval, de kell neki! Stílszerűen a mai agyament filozófiák szóhasználatával ők a Gender Log (!)

2019. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!