Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meggyűlöltem Istent. Nincs...

Meggyűlöltem Istent. Nincs szeretet a szìvemben. Változhat mèg?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 06:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

Változik, persze, folyton változik. Ha az ember megtért, vagy szándékozik megtérni, a gonosz azon munkálkodik, hogy téged mindenáron eltérítsen Istentől. Én mostanában kezdtem el járni egy közösségbe, eleinte nagyon lelkes voltam és úgy éreztem most megváltozik az életem. Kezdetben mentem is minden alkalomra amire meghívtak, de közben hirtelen olyan dolgok történtek akaratomon kívül, amik nagyon eltérítettek a jobb útra téréstől. Eleinte ittam a pásztor szavait, most meg azt gondolom hülyeség az egész, hagyjanak vele békén. Van aki onnantól hogy megtér, soha többet nem inog meg, de én azt veszem észre, hogy jellemzően az emberek zöme többször meginog élete során.

Isten felé nincs szeretet a szívedben, vagy úgy általában a világ felé?

2019. jan. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Isten felè sem.

A világ felè sem már.

Anyammal vagyok kènytelen èlni bezarkozva s csak gonoszság èr,bántás.

Mást nem is igazán tapasztalok.

Emiatt kezdem meggyulolni Istent,mert változtatni viszont nem tudok.

Csapdában vagyok s szinte mar most a pokolban.

2019. jan. 29. 06:59
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nél tudnál kicsit bővebben írni? Hátha valakinek van valami használható gyakorlati tanácsa a jelen helyzetedre.
2019. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mobil átírta, az eleje így szól: Nem tudnál...
2019. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nyolcas.

Ha kedvesen kerdezel...

Akkor valaszolok.


Hat ilyet

Az embert megjobban foldbe tapossak.

Mit kerestek a kategoriaban?????

Ideges lettem sajnos toletek mert mindennap csak a gonoszsagot kapok erre fel meg ezen az oldalon is tamadnak.

De ugy hogy le van irva a pokolban èlek anyam miatt.

S ezt nem akarták figyelembe venni.

Csak engem bantanak.

Ne zaklasson senki tobbet.

Kilepek a kerdesbol.

ISTENTELENEK


Elsonek Koszonom.

2019. jan. 29. 07:58
 6/28 anonim ***** válasza:
63%
Zaklatlak? "úgy kezdődött, hogy visszaütött"- mondja a rosszalkodó kisgyerek. Egyedül a Te bajod, hogy gyűlölöd I-t. Istenen ez nem fog változtatni. De mivel a múltkor sem és most sem lehetett belőled kihúzni, hogy miért ez a bajod - mármint hogy gyűlölöd Istent-, többek köt ezért nem fog tudni segíteni senki. Ismerek egy embert, aki 1 éves volt, 1 napig járt, mikor gyermekbénulás támadta meg. Most már idősebb, de tolókocsiban, nyomorogva élte életét, elvégzett egy művészeti felsőfokú iskolát - és mindig hálatelt szível beszél Istenről. Csak Te tudnád megoldani a helyzeted, a kapcsolatot I-nel, senki sem tudja helyetted. Ez mindenkire érvényes, hisz az embernek Istennel való kapcsolata a legbensőségesebb a világon.
2019. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Meg kell vèdeni a fajtatokat.

Èrtheto.

Jo kategoriaban vagy tehat.

2019. jan. 29. 08:04
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Miért sértegetsz minket?
2019. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki jó kategóriában van aki ide válaszol. Ha engem az autók érdekelnének, akkor a Közlekedés kategóriába írogatnék. Feltettél egy kérdést, amire mindenki azt gondolta, hogy egy kétségbeesett emberről van szó, aki segítséget kér. Továbbra is azt gondolom, hogy ez így is van, de nem kell tovább bizonygatnod felénk a gyűlöletedet, mert elhisszük. Azzal nem fog megoldódni a problémád, ha mindenkit lehordasz.

Mondok egy példát. Számtalan módszert kitaláltak már a dohányzásról való leszoktatáshoz, de hogy mennyire használ az azon is múlik, hogy az illető mennyire akarja. Ragaszthat fel valaki naponta akár húsz tapaszt is egyszerre, ha agyban nem döntötte el, hogy hajlandó megválni a cigarettától, és ezért a gyártót szidja, mert nem működik a termék. Pedig működik, mert én is kipróbáltam, elegendő nikotint adagol ahhoz, hogy ne kelljen rágyújtanom. A döntés viszont rajtam volt, hogy felteszem-e a tapaszt vagy másnap reggel újra a cigarettát választom.

Te a cigarettát akarod választani, és közben reklamálsz. Sokan azt várják, hogy mások oldják meg az ő problémáikat úgy, hogy közben nekik ne kelljen érte megszenvedni. Miért kényszerű anyáddal lakni? Ezt már többen is megkérdezték, de nem feleltél rá. Ha őszintébb lennél, talán tudnának segíteni.

2019. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Tislerics Máté ***** válasza:
15%

Neked nem Istenre van szükséged, hanem iskolapszichológusra vagy pszichológusra. ha nagyon súlyos a helyzet akkor pedig a gyermekvédelmi szervek bevonására!


Először mindig érdemes az e-világi tudományosan bizonyított dolgokkal megpróbálni orvosolni a problémákat. Mert azok garantáltan működnek, ha jó szakember végzi.


A szeretet és gyűlölet biológiai természetű folyamatok. Az agyad miatt szeretsz vagy gyűlölsz! Ezek ráadásul nagyon egyszerű agyi folyamatok. Egy állat is képes szeretni. Az összes érzelem, amit megélünk állatias ösztönös tulajdonság. A kreatív cselekvések, vagy az elvont fogalmak használata, értelmezése már túlmutat a primitív agyi folyamatokon, mint pl.: az érzelmek megélése.

2019. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!