Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol szerezhetek ingyenes Bibliát?

Hol szerezhetek ingyenes Bibliát?

Figyelt kérdés

Elkezdtem anno tanulmányozni Jehova tanúival. (Keresztény vagyok és szeretnék elmélyedni és igazán megismerni a vallást )

Kaptam is egy Bibliát, de hallottam azóta, hogy néhány dologban eltér a többi fordítástól. Viszont mivel nem nagyon engedhetem meg magamnak, hogy kiadjak egy új Bibliára, ezért szeretném a segítségeteket kérni.



#bibliatanulmányozás #másik Biblia
2019. febr. 5. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapesti vagy, akkor veszek neked egyet. Online egyébként elérhető bármelyik.
2019. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ezen az oldalon online fen van 6 Biblia fordítás magyarul. (Szóval, ha nem csak vagy egyáltalán nem akarod az Újvilágot olvasni ez jó alternatíva) Szerintem további fordítások is vannak fent a neten. Ezt az oldalt azért szeretem, mert könnyű váltani más fordításra és abban is elolvasni. Valamint mobilodra is letölthetsz ingyenes Bibliákat. Nyomtatott formában nem tudom, hol lehet ingyen kapni. Én úgy láttam meglehet vásárolni őket.
2019. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lucifer , sajnos nem vagyok budapesti.

Online illetve letölthető Bibliát pedig nem igazán szeretem egyrészt mert, nem sokáig bírja a szemem a képernyőt, másrészt a kézbe vehető olvasmányt jobban szeretem használni.

2019. febr. 5. 18:57
 4/13 Karena26 ***** válasza:
85%

Az én legújabb Bibliám a reformátusoktól van. A legújabb, 2017-es kiadás puha kötésben, revideált új fordítás (2014), a Kálvin János Kiadótól csak 1.500 Ft volt.

Biztos van ott valahol, ahol laksz refi egyházközösség. Kérdezz rá, hogy lehet-e náluk venni, ha igen, privátba írj rám, küldöm az árát! :)

2019. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Voltál elsőáldozó? Mert akkor adtak újszövetséget vagy neem?
2019. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 KZitus ***** válasza:
55%

Szia

Én tanú vagyok, van Károli Gáspár fordítású Bibliám, szívsen adnám neked ingyen, ha látsz rá lehetőséget, akár postán is....

2019. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a templomba ki van rakva vagy húsz, többek között épp ilyen esetekre. Ezen kívül van 3-4 hozzáértő, aki arra vár, hogy egy olyan érdeklődő mint te bemenjen és megismertessék vele mit üzen a Biblia. Biztos van még ilyen templom máshol is!
2019. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
KZitus egyre szimpibb nekem! Én vagyok tanú és bibliám sincs. Ez már gonoszság?
2019. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Szerintem nem, de tessék, adok egyet :)

[link]

2019. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Voltam ma a református templomban és a római katolikus templomban is. Egyikben sem volt sajnos.

KZitus írhatok privátban?

2019. febr. 6. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!