Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy keresztény szokott fetreng...

Egy keresztény szokott fetrengeni Istenhez fohászkodva?

Figyelt kérdés
Orbán fia a a Felház videóiban fetreng a földön, meg táncol közben. Szerintem ez Isten gyalázása inkább, mint Isten tisztelete. Ez a szekta egy vicc.

2019. febr. 6. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Minden ember más. Addig amíg csak cirkuszt csinálnak, az a legkisebb gond. Sokkal nagyobb bűn, ha ezt a démoni őrjöngést elvárják a jótékonykodás helyett.
2019. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 KZitus ***** válasza:
61%

Nem!

Krisztus az ilyenekből űzte ki a démont/démonokat!

Márk 5:1–13

2019. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán szoktam egyetérteni KZitussal, de most igazat kell neki adnom. A Szentírás egyedül akkor beszél ilyen fetrengésről, amikor ördögök szállnak meg valakit. Nem állítom, hogy Vitya elvtárs fiát ördögök szállták meg, sokkal inkább csak maga parádézott egy kicsit, de érdemes lenne akár neki is elolvasni azon bibliai eseteket, ahol Jézus olyanokkal találkozott, akiket ördögök szálltak meg.
2019. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Egzorcizáltatni kell az ilyeneket.

Különben meg nem esett az alma messze a fájától, az apjának is vannak soros démonai...

2019. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem tényleg elítélendő ez! Aki valóban a Szentírás szerint él, az a templomban fejezi ki a szeretetét stb. a Szentlélek felé, nem pedig ilyen kamu, agymosós rendezvényeket szervez. Már rég követem ezt a Felházat, hogy mit csinálnak, nagyon nem szimpatikus. Megjegyzem, hogy én nem hiszek Istenben.
2019. febr. 6. 22:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Elnézést is kérek, ha keverek dolgokat... :D
2019. febr. 6. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
A templomban nem sűrűn jár a szentlélek.
2019. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki valójában vallásos, az ilyet nem kérdez. Ön csak politizálni szeretne itt, nem a mi Urunk iránti tisztelet beszél Önből. Kérem ne minősítsen semmilyen keresztény gyülekezetet viccnek! Ámen
2019. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as: ide ugyanolyan joggal nem hívők is írnak! Ez egy szabad véleménynyilvánítási fórum, és nem egy egyházi szenteskedő igehirdetés!

Ha valaki viccnek érzi az Úr imádatának ezt a megjátszott formáját, akkor tegye és tehesse ezt szabadon...

Az Ön hite és az Úr imidzse semmilyen sértésnek és sérelemnek nem lett kitéve!

2019. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Annyiban egészíteném ki az észrevételed, kedves kérdező, hogy minden szekta egy vicc. Plusz, káros.



Igaz, a vallásról is hasonló a véleményem.

2019. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!