Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen ajándékot adjon a...

Nevess kérdése:

Milyen ajándékot adjon a keresztanyuka kisfiúnak keresztelőre?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem tavaly kértek meg, hogy legyek keresztanyuka. Keresztfiam 11 hónapos volt amikor keresztelő lett. Én vettem egy gyönyörű keresztruhát neki kompletten ( cipővel együtt), és vettem egy korban passzoló készségfejlesztői játékot. Na meg beszálltam 20 ezer forinttal az egyéb költségekbe.
2019. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Pénzt és egy ezüst karkötőt gravírozva
2019. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Kisfiúnak felesleges karkötőt adni. Miért kellene már kis korában rászoktatni az ékszerekre? Ráadásul beleakadhat valamibe.


Kapjon egy, a nevével ellátott takarót, valamint egy gyermekbibliát.

2019. febr. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A névre szóló ajándék tényleg jó ötlet, a gyermek Biblia meg alap. Bár ha ez is csak látszatkeresztelő, akkor semmit sem számít Isten.
2019. febr. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb ajándék az lenne, ha imával és támogatással segítené a szülőket a gyerek keresztény nevelésében.

Ha tárgyi ajándékról van szó, akkor én a keresztfiamnak (ezelőtt két éve) egy gravírozott képkeretet adtam, amibe a szülők beletették a keresztelőn készült képet.

2019. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a leghasznosabb az lenne, ha megkérdeznéd a szülőket, mire van szükségük. Van-e olyan, amit már terveztek megvenni a gyereknek, csak nem volt rá keret, aztán jöhet bármi más kép, meg gravírozott csecse-becse.
2019. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!