Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szexualitással kapcsolatos...

A szexualitással kapcsolatos fantázia bűn?

Figyelt kérdés

Elég érdekes dolgok vannak a fejemben, ugyanakkor tudnám ha oda kerülnék úgysem tenném meg mivel bűntudatom lenne miatta..

- Nem maszturbáltam, ezt fontosnak tartom leirni mivel ez egyértelmű úgymond bűn..

- 16 éves vagyok és szeretnék a jó irányba menni, Isten segitségével!



2019. febr. 25. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Akkor is bűn, ha nem maszturbálsz. Jézus azt mondta, hogy akinek szexuális gondolata volt másról, már lélekben paráználkodott vele.
2019. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
54%
Ez nem egy egészséges irány. A fantálziálgatás teljesen természetes dolog, ahogy a maszturbálás is. Nem kell megfosztanod magad ezektől, bűnnek érezni meg egyenesen butaság.
2019. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Lehet igazat mondasz, de amikor maszturbáltam akkor nagyon rosszul éreztem magamat ez miatt..

És nem tudom mi tévő legyek..

2019. febr. 25. 21:38
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Gyónd meg és többé ne csináld.
2019. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Gyarló és hasonló kísértésbe eső emberként mondom el a saját véleményem,ami nem biztos,hogy a helyes vélemény,de remélem közel van hozzá:


Az édeni elszakadás miatt Istentől bizonyos bűnre való hajlamokkal születünk. Ezek később megnyilvánulhatnak különböző szexuális fantáziákban is,amiket ha kiélnénk,elkövetnénk vele a paráznaság bűnét például.Amíg viszont a bűnre vívő hajlamainknak nem adunk teret,az szerintem jó irány lehet.Gondolatok formájában tudom,hogy előjönnek,de a kiélésüket érzem rosszabbnak.Nyílván a kiélésük elkerülése érdekében jobb másfelé terelni a gondolatokat.

Persze nem tudom milyen fantáziákról van szó,így azt sem,hogy milyen bűnre vinnének azok kiélései,de gondolom a paráznaság veszélyére utalsz kérdésedben.

2019. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha te gerjeszted ezeket a fantáziákat, akkor elvileg igen. Ha maguktól jönnek, akkor nem.
2019. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező!

Sajnos valláskárosult lettél.

Elég baj ez neked, de nem kötelező, hogy ilyen is maradj!

Pszichológust javasolnék.

2019. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Az csak attól függ hogy hol kérdezed meg! Itt nagy valószínűséggel annak fogják tartani, de én akinek nincs képzelt barátja, én természetesnek tartom.

Talán kérdezd meg a szexualitás kategóriában is!

Ott reális válaszokat fogsz kapni!

2019. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Itt is kaphat reális választ.

Normális papot is meg lehet kérdezni, és ő is elmagyarázza, hogy mi a helyzet.

Szektást nem szabad kérdezni, vagy fanatikust.

Sajnos itt is van pár belőlük.

2019. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
28%
A kérdező bizonyára Jehova tanúja, azok szoktak ilyeneket kérdezni. Szerintem fantáziálgass csak és ha oda kerülsz akkor tedd is meg, élvezni kell az életet, nem csak álmodni. A szex nem bűn, szexeljetek.
2019. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!