Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi még a kopt...

Jehova tanúi még a kopt keresztényeket sem tartják keresztényeknek?

Figyelt kérdés
Azt írja egy tanú, hogy ők csak keresztényeknek nevezett emberek, miközben naponta halnak meg a hitük miatt, ami a jehovistákról nem mondható el, mert őket csak a házalás miatti zaklatás miatt kergetik el az emberek, de még üldözve sem vannak. De a koptok igen és az életükkel fizetnek Krisztus nevéért, beteljesítve ezzel az igét, ami a jehovistáknak mai napig nem sikerült, bár imádnak az áldozat szerepben tetszelegni.
2019. febr. 27. 06:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Kérdező.


Szeretném megkérdezni, hogy miért nem hagysz fel az ellenségeskedéssel?

De, hogy válaszoljak is, Jézus szavait használom:

(János 15:21) 21 De mindezt az én nevem miatt művelik majd veletek, mert nem ismerik azt, aki küldött engem.

Mit gondolsz, ismerik az emberek azt a személyt aki Jézust elküldte? Mit jelent azt, hogy Jézus nevéért? TE mit gondolsz?

(Máté 7:21) 21 Nem mindenki fog bemenni az egek királyságába, aki azt mondja nekem: »Uram, Uram«, hanem az, aki cselekszi égi Atyám akaratát.

Mit mondott Jézus arról, hogy sokan megváltóként, Úrként fogadják el Őt, elég az elfogadáshoz?

(Máté 7:22, 23) . . .« 23 De én akkor megvallom nekik: Soha nem ismertelek titeket! Távozzatok tőlem, ti, akik törvénytelenséget műveltek!

2019. febr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Talán még annyit, hogy tudd, a kopt keresztények az ortodox egyház része. Ők ugyan úgy háborúztak, hatalomra tettek szert a világban, és belefojtak a világ ügyeibe, nem semlegesek.


Jézus nevéért üldözni nem magát a nevet jelenti, vagy azt, hogy elismerem Jézust megváltónak.

Ha ezt megértenéd, akkor rájönnél, hogy bizony azért üldözik Jézus nevéért a keresztényt, mert nem része a világnak, és olyan feladatokat lát el, ami egyezik az Atya akaratával, és Jézus parancsára, végzik is.

2019. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mikor téged olvaslak, akkor mindig az jut eszembe, hogy vajon az egész szervezetet képviseled vajon, vagy csak egyedül vagy ennyire aljas?
2019. febr. 27. 07:21
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Nocsak...

Én vagyok aljas?....

2019. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 lilla64 ***** válasza:
70%

"Szeretném megkérdezni miért nem hagysz fel az ellenségeskedéssel?"

Ez az oldal azért van,hogy kérdéseket tegyünk fel és kérdésekre válaszoljunk,ja,de titeket már itt is üldöznek.

A kérdésre válaszolva,ők csak azt tartják kereszténynek akik a szervezetben vannak

2019. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szp72 ***** válasza:
91%

Én minden embert sajnálok, akit pusztán vallása miatt üldöznek, akár keresztény akár nem, akár kopt akár Jehova tanúja.


Mindenki tudja, hogy a keresztény felekezetek vitában állnak egymással, hogy ki az igazán keresztény. Ennek végső eldöntését azt hiszem Krisztusra bízhatjuk, majd ő eldönti ki áll jobbjára és ki a baljára, s lehet, hogy lesz egy kis csodálkozás.

2019. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Rachel Warner ***** válasza:
87%

"Szeretném megkérdezni miért nem hagysz fel az ellenségeskedéssel?"


Látszik mennyire vagytok ti kutatók és mennyire néztek utána bárminek is. Mikor a szervezeted szerint aki kérdez,az ellenség. Nem csoda,hogy annyi eszetek sincs,hogy nincs 239 ország,de titeket a tények nem zavarnak össze.

2019. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Köszönjük ezeket a buzdító, és dicsérő szavakat, melyel embereknek adsz tiszteletet.

A kérdésre tisztelettel válaszoltam. Még sem fogadták el, hogy mindenkiért imádkozunk, akármilyen körülmények között, vagy háttérrel rendelkeznek....

2019. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

&5

"Ez az oldal azért van,hogy kérdéseket tegyünk fel és kérdésekre válaszoljunk,ja,de titeket már itt is üldöznek."


Az tény, hogy azért van az oldal. azonban még sok nem Tanú is tudja, hogy sokszor direkt provokatív kérdéseket tesznek fel, és nem csak Tanúknak.

Hogy legyen öröme lábat törölni, emberekbe.

2019. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha te képviseled a tanúkat, akkor neked köszönhető. De már meg sem lepődöm veletek szemben semmin. A sátán egyik arca vagytok a vezetésével.
2019. febr. 27. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!