Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Félek a Sátán jelétől?

Félek a Sátán jelétől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Római Katolikus vagyok.


Félek a Sátán jelétől: pentagram

és jobban félek a pentagram medál-tól is...

ha meglátom elkezdtek orditozni hogy "Távozz tőlem Sátán"...nagyon kiidegel ez a jel...


nem tudom mit tegyek nagyon félek ettől a jeltől kiráz a hideg aludni se tudok... (3:21)


Van ennek a jelnek "ereje" és a medálnak van?

Nagyon félek nem tudom hogy mit tegyek...

Mi van ha nem megy ki a fejemből ez a jel?

Vagy tönkreteszi az életem?

egyszerűen itt van az agyamban maga a szó és az ábrázolása is...


válaszokat nagyon szépen köszönöm előre is!:)



2019. márc. 10. 03:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*a nagyobb baj hogy félek hogy ez a jel beleakar kapaszkodni a jövőmbeli terveimbe...agyilag nem tudom elfelejteni...
2019. márc. 10. 03:28
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Az csak egy szimbólum. Semmi ereje nincs. Egy cselekedet milyenségére utal. Ami mögött jó, vagy rossz szándék húzódik. Illetve átgondoltan, vagy vakon cselekedtünk.

Nincs értelme félni tőle, hisz rajtunk múlik, hogyan cselekszünk. És mennyire látjuk át a helyzetet. Ami számunkra sötét meg kell világítani, tehát utána kell járni, tisztázni kell a helyzetet.

Jézus is az ördög, sötétség ellen tanítással küzdött. Vagyis megvilágította az élet értelmét, célját.

2019. márc. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha egy kicsit is megismernéd egyből rájönnél, hogy értelmetlen a félelmed.

A pentagram egy ősi szimbólum ami az ókorig nyúlik vissza. Az öt elemet szimbolizálja, tűz, víz, levegő, föld, szellem. A régi időkben az egyház is használta ezt a szimbólumot mint a csillag ami a bölcseket vezette a kis Jézushoz.

Igen, vannak mágikus vonatkozásai a pentagrammának, de ezek alapvetően az elemek kapcsolódását, a védelmet szimbolizálják.

Sőt, még az öt érzékszervet, és a geometriai tökéletességet is ezzel a szimbólummal azonosították!


Tudom, a sátánistáktól, és a fekete mágusoktól félsz, de hidd el, ha meglátsz egy pentagrammát szinte biztos hogy nem egy ilyen személy az aki viseli, vagy aki kitette. Alapvetően egy univerzális szimbólumról van szó.

Ennyi erővel akkor az indiai svasztikákat és a Heineken csillagocskáját is félned kéne, mert annó gonosz emberek gyűltek ahhoz hasonló szimbólumok alatt.

Ha rájössz, hogy nincs semmi baj vele, akkor nem fogsz tőle rettegni, de még csak gondolni sem rá.

2019. márc. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 darlix válasza:
60%
Hail Satan
2019. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Egy pentagram tetkó van a mellkasomon. Teljesen normális ember vagyok, senkinek nem ártok, sportolok, dolgozok. Ha elesnél az utcán, akkor felsegítenélek. Semmi okod nincs félni egy szimbólumtól.
2019. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"ha meglátom elkezdtek orditozni hogy "Távozz tőlem Sátán""


Csak ne túl hangosan és ne az utcán, mert bolondnak fognak nézni. Ha meg még valami erőszakosat is csinálnál mellé a nagy elragadtatásodban, akkor ön- és közveszélyesnek is.

Szóval ha ezt nem tudod kontrollálni, akkor érdemes lenne pszichológushoz fordulnod, ő szakképzett egyén ebben a kérdésben.

2019. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen elmeháborodott vagy (valláskárosult), ideje kezeltetned magad, még mielőtt közveszélyessé válnál!
2019. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Menj orvoshoz, hogy notóriusan szeretsz kamu kérdéseket kiírni. Egyébként szektásként miért írod oda, hogy katolikus vagy? Elég gyenge próbálkozás az Egyház lejáratására. De a katolikusok sosem kezdik a sátán szót nagybetűvel.


Egyébként nincs ereje tárgyaknak.

2019. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tényleg nem viccből irtam ki!

És igen járok pszichológushoz ezzel is...

Azért mondtam ezt: "Távozz tőlem Sátán" mert ez távozásra készteti a félelmet is meg alapjában az egész gondolatot...

2019. márc. 10. 12:49
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyen ezotérikus dologtól nem kell félned, mert mind kitaláció. Csak a valós élőlények lehetnek kártékonyak.
2019. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!