Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Keresztények! Mi a...

Kedves Keresztények! Mi a véleményetek a következővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha egy ember a kereszténység nevében lejárat és bemocskol más embereket, önmagát ártatlannak beállítva, aki nem fél gonosznak lenni, milyen ember az és hova fog kerülni? A pokolba vagy a mennyországba? Ezt az embert gyanítom már egy ideje figyelik de valami érthetetlen ördögi okból senki nem tesz semmit. Ismertek ilyen embert?

#hazugság #hacker #beteg #manipulatív #ítélkezik #bemocskolás #Jézábel #ártatlannak akar látszani.
2019. márc. 23. 12:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egy fiatal 24 éves srácnak adja ki magát hamis ipvel, szervergépnek használva az áldozata gépét. Ja igen gondolatokkal akarja megbetegíteni és nagyon profi mert azt szeretné ha az áldozata észrevenné és reagálna erre.
2019. márc. 23. 12:31
 2/17 A kérdező kommentje:
A kérdést kíváncsiságból tettem fel és elvileg látta akinek látnia kell. Nem várok rá választ.
2019. márc. 23. 12:32
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Számos keresztény a pokolba fog kerülni a viselkedése miatt.


(ateista)

2019. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

Ha a viselkedés által lenne az ítélet, akkor csak azok üdvözülnének, akik egy napot sem éltek.

Mondjuk a kérdésből egy szót sem értettem, úgyhogy bocs az offért, de nem tudom szó nélkül hagyni, mikor valaki viselkedés által teszi megszerezhetővé az üdvösséget, mikor azt kegyelem adja, senki sem tudja megszerezni. Ezért kegyelem.

2019. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes hogy 24 éves srác vagyok és milyen érdekes hogy mindent tud rólam ez az illető. Hogy rohadna meg.
2019. márc. 23. 14:11
 6/17 A kérdező kommentje:
Végülis teljesül a kívánságom mert egyszer mind megrohadunk.
2019. márc. 23. 14:15
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Mi a lóf ász?
2019. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, tehát te egy 24 éves srác vagy, akinek a gépe felett átvette az uralmat egy szintén 24 éves hacker, és saját gondolatait át akarja adni neked? Amúgy meg tök mindegy, hogy mire nem tesznek semmit. Ha egy ember minden mozdulatát egy komplett ország figyelné, akkor se tenne senki semmit, mert természetesnek tartanák. Az, hogy az illető életéről mindenki mindent tud, ő meg nem tud semmit erről (lásd Truman Show), az senkit sem érdekelne. Még akkor se, ha az illető emiatt nem tudna barátnőt szerezni, nem tudna munkahelyet szerezni, nem tudna normálisan élni. Nem érdekelne senkit, mert természetesnek tartanák, hogy ő az, akit figyel mindenki. Én azt mondom, hogy amennyiben csak egy ember tud rólad mindent, örülj neki. Jobb, mintha egy világ tudna rólad mindent.
2019. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem teljesen értem, hogy mit akarsz írni, de talán a lényegre tudok válaszolni.

Másokat hamisan lejáratni, bemocskolni, másnak kiadni magunkat helytelen, Istennek nem tetsző dolog. Viszont azt senki se tudja megmondani, hogy hova fog kerülni. Jézus fogja a kosokat elválasztani a juhoktól, tettei és hite alapján ki a Király jóbbjára, ki pedig kárhozatba kerül.

Ha 24 éves, akkor még fiatal, lehet 20-30 év múlva megtér és megbánja elkövetett gonoszságait, akkor pedig Isten megbocsát, mint a szerető apa minden hazatérő tékozló gyermekének.

2019. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy 24 éves.
2019. márc. 23. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!