Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen magas volt Mózes?

Milyen magas volt Mózes?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
179.34 cm
2019. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaj, előző, abban a korban még egy isten is kisebb volt annál.
2019. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem volt lényeges, úgyhogy le se írták semmilyen mértékegységgel:) De mondjuk lehet , hogy igen, de azzal sem leszel előrébb:) Meg pl na jó, nagyjából be lehet saccolni lemérés nélkül is. Hogy pl hat láb, de pl azok mekkorák voltak. Ez most csak példa volt, nem mondom, hogy annyi; de amúgy a lábat gondolom, hogy az tyúklépés, de pl mekkora lábbal mérve?:) Meg pl genetikából lehet következtetni talán akár; nemtom pl akkoriban az átlag emberek azon a térségben, ahol ő élt , mekkorák voltak, vagy nemtom, esetleg vannak -e neki leszármazottai; ja meg pl asszem azt is csak 5 generációig lehet visszavezetni, szal nemtom.
2019. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Átvert a jós nő, nem te voltál Mózes. #sad
2019. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát nézzük:


M

ó

z

e

s

2019. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*jujj, elnézést, nem akartam tiszteletlen lenni senkivel, szeretek mindenkit, Mózest is
2019. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*nagyon
2019. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Írok rólatok egy dalt Lucifer és 69%

Sírjak vagy nevessek lesz a címe.

2019. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm,ez megtisztelő:) Amúgy vicces akartam lenni, aztán rájöttem, hogy ezt valaki pl sértésnek veheti, és azért írtam le, hogy szeretem Mózest, tehát h ne tekintse senki sértésnek, csak picit humoros akartam lenni:):) [Ja amúgy én vagyok a másik 69% is, aki azt írta, hogy nem volt ez mérvadó, tehát nem volt annyira lényeges információ:)]
2019. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pontosan hány napos és hány perces korában? Pontosíts kérlek.
2019. márc. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!