Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért teremtett félénkne...

Isten miért teremtett félénknek, ez miatt 24 évesen nem voltam nővel?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 5. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Szervusz. Nem Isten teremtett félénknek. A körülményeid miatt, valamiért visszahúzódó lettél.

Az pedig nem baj, hogy nem paráználkodtál. Isten haragszik azokra, akik házasság előtt élnek nemi életet.

A szexualitás, a házasoknak megengedett.

2019. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem Isten az okozója annak, hogy félénk vagy.
2019. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Ne kend másra, szedd össze magad, indulás csajozni! Hajrá!

Lehet, hogy túlságosan vallásos családba születtél?

2019. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Isten nem akarja, hogy szaporodj, maradj szűz életed vêgêig.
2019. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ozmium42 ***** válasza:
Gyere, sírj a vállamon. A másik oldalon.
2019. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hagyod magad,hogy félénk legyél,akkor ne csodálkozzál rajta.Irány csajozni,hiszen van belõlük böven.Vallásos családban nõttél fel?
2019. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Isten csak erőt ad, és bátorságot. Ha ezt nem érzed, talán nem vagy összhangban vele... Ha hiszel a hatalmában, akkor hinni fogsz önmagadban is. Aki mögött ott áll Isten, az ne legyen önbizalomhiányos.

Én nem félek egy nőtől sem odamenni, vagy beszélgetni velük, mégis egyedül vagyok. Na és? Nem kenem Istenre saját kudarcaimat. Különben ha kudarcot vallok egy lánynál, vagy egy kapcsolatban, akkor is Istenhez fordulok vígaszért. Vagy ha magányos vagyok is.

És végig hiszem igaz hittel, hogy majd úgyis eljön a személy, akire várok. Addig is türelemmel bizakodom.

Legalábbis ez a mentalitás valószínűleg közelebb áll Istenhez, mint a "nem voltam még nővel mert félénknek vagyok teremtve"...

2019. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Isten azt akarja, hogy házasságban élj nemi életet. Igaz, attól már elkezdhetnél ismerkedni, mivel évekbe telhet, hogy társat találj magadnak.

Kedves kérdező, te azt a feladatot kaptad, hogy legyőzd ezt a félelmet. Imában kérj segítséget Istentől, ő lelket önt beléd, ha megengeded neki.

2019. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!