Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet az, hogy egy...

Hogy lehet az, hogy egy keresztény (férfi) aki kb.35 éves korában nősük, az még szűz? Hogy bírja ki eddig?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam egy esküvőn és sok barátom mesélte, hogy a srác még szűz. Kb. 35 éves lehetett. Hogy lehet ez?

Mert azt értem, hogy valaki félénk meg nehezen ismerkedik, vagy esetleg egész nap otthon ül, de ez az ember kb. minden másnap elment valahova. Aktív volt és többen is mondták, hogy nem volt gátlásos. Úgy értem, hogy nem félt ismerkedni és megszólítani másokat.

Akkor, hogy lehet hogy eddig szűz maradt? Nincsenek heréi? Vagy impotens?


2019. ápr. 14. 09:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Olyasmivel rendelkezik, ami neked nincs. Önuralommal. Neki fontos a házasság tisztasága, neked nem. Ettől nem ő a kevesebb.
2019. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%

Időpont ma 10:28

De nem is több.

2019. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%
De, több. Az önuralommal rendelkező férfi sokkal több nálatok, akik mint az állatok keféltek, néha teljesen mindegy kivel, csak mert nektek feláll. De. Több. Milliószor.
2019. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
27%
Vallásos elmebaj. :D
2019. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Azt kéne tudomásul venni, hogy nem vagyunk egyformák. Nem kell a másféle értékrenddel rendelkező embereket ufónak nézni.
2019. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
29%

60#

Fiatal nőként írom, hogy nem több. Ugyanannyit ér emberileg.

Ha két teszem azt 20 éves szeretik egymást, és egy éjszakán ezt testileg is kifejezik egymás iránt, és nem várnak a házasságig nem lesznek kevesebbek.

2019. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
11%

Ha önkielégítést végzett, akkor ki tudta bírni simán.

Szerintem semmi értelme annak, hogy mi találgassuk, hogy milyen betegsége lehet, vagy milyen titkos módszere. Csak ő tudja a valóságot.

Sokkal fontosabb, hogy milyen ember belül, mint az, hogy mennyire szűz. (egyébként 100x elárulni a másikat bűn, nem pedig 1x elveszíteni a szüzeséget).

2019. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem több.

Egyébként nekem nem ezzel van bajom, hanem azzal a vallásos bűntudatkeltéssel.

2019. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%

(1Korintusz 13:8) 8 A szeretet soha nem vall kudarcot. . . .

Nem csak az önuralommal rendelkezik, aki valóban megtartóztatja magát.

Hanem ami igazán fontos, hogy valódi, feltétel nélküli szeretetet érez Isten iránt. Jézus beszélt olyan férfiakról, akik elhatározták az elméjükben, hogy hatalmat gyakorolnak a Testük felett, Isten erkölcsi mértékeiért.


Mint tudjuk, hogy az igazi valódi szeretet, nem vall kudarcot.

2019. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Az isten iránti feltétel nélküli szeretet sulykolása az agymosás egyik fő eszköze.
2019. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!