Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova Tanúi örülnek, hogy...

A Jehova Tanúi örülnek, hogy leégett a Notre-Dame? Jehova figyelmeztetése ez? Az ugyanis a hamis vallás része, a Nagy Babilon.

Figyelt kérdés

Esetleg írhatnátok idézeteket a Jelenések könyvéből, hogy milyen tűzzel pusztítja majd el Jehova a Nagy Babilont a hamis vallást.


Hogyan állnak a szentek a Nagy Babilon bukásához? Valaki sír, valaki nevet?


2019. ápr. 17. 09:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Nincs jobb dolgod? Menjél tojást festeni!
2019. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%

Azt el tudom képzelni, hogy Ferenc Hippipápa örül neki, arra emlékezteti amikor fiatalkorában Dél-Amerikában kántálta az El Pueblo Unido-t Che Guevarás pólóban.


Örömmámorában megmosta pár migráns lábát, kiáltott pár Allahu Akbar-t majd előjött egy tervvel hogyan lehetne a Notre Dame romjaiból hajléktalanszálló.

2019. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

(Példabeszédek 17:5) . . .aki örül más bajának, nem marad büntetlenül.

Jehova Tanúi nem örülnek semmi ilyesminek. Nagy Babilon pedig az egész Földön létező vallások összessége, amit egyszerre fog megszüntetni a most még jó kapcsolatban lévő Politikai hatalmak.

A Jelenések könyvében lévő ítélet, nem szó szerinti Tűzet jelent. A Tűz a megsemmisülés jelképe, amiből nincs újraéledés. A megégetik tűzzel kifejezés azt jelenti, hogy teljesen megszüntetik, betiltják, nem engedélyezik a létezésüket.

2019. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Szinte biztos vagyok benne, hogy örülnek neki. Isteni büntetést olvasnak ki abból az eseményből, azok a képmutatók.
2019. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Jehova Tanúi nem örülnek semmilyen katasztrófának sem. Még ennek a tűzesetnek sem.Tiszteletben tartják mindenki hitnézetét. Ők nem bírók, csak Istennek van joga ítélkezni. Sőt Istennek sincs semmi köze ehhez a tűzesethez. Ez csupán előre nem látható esemény volt.
2019. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

Biztos vagy benne? Tévedsz. Egyáltalán nem örülök neki, és az ellenségem halálának sem, ahogy Isten sem örül, a bűnös büntetésének.

Annyira ellenséges vagy, hogy az már félelmetes. Határozottan visszautasítom a Magam, és a Testvéreim nevében ezt a vádat.

2019. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Biztos vagyok benne. A kiadvànyaitokban rendesen megy a sàrdobàlàs és a gyülöletkeltés màsok ellen. Kizàrtnak tartom, hogy ne örüljetek a dolognak.
2019. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Én vagyok az ellenséges? :D Valamelyik testvéred vagy 2 éve vitàzott itt a Zsolt. 139 miatt, amivel az ellenség gyűlöletét akarta igazolni.


A vita onnan indult, hogy be lett idézve egy Őrtorony-kiadvàny idézet, ahol a fent említett biblai igeversre hivatkoznak a Tanúk, miszerint bizonyos egyéneket gyűlölni kell. Meg lett mondva, hogy micsoda szemét dolog ez, a Tanú meg védte a maga szellemi mocskàt.


Nem én vagyok az ellenséges, hanem ti. Képtelen vagyok éppen elhinni, hogy valamelyikőtök együtt tud érezni a katolikusokkal.


Na szevasz.

2019. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 lilla64 ***** válasza:
67%

Felháboritó amit most le kell írjak.Igen,sajnos röhögtek rajta.

Egyik lánnyal beszéltem a tegnap telefonon,ő nem meritkezett alá,de a szülei tanúk.Ő mondta el,hogy voltak náluk "testvérek" az emlékünneppel kapcsolatos megbeszélésen és ott röhögtek és poénkodtak,hogy Mária nem tudta megvédeni a saját házát.

Szégyelljék magukat!

2019. ápr. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem Isten idézte elő ezt a tűzet. Semmi haszna nincs abból, hogy leéget, egy régi korokból fennmaradt építményt. Nem az épülettel van a probléma, hanem azzal amit ott tesznek.
2019. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!