Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van bizonyíték Isten létezésér...

Van bizonyíték Isten létezésére a hiten kívül?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 13:50
1 2
 1/19 Potyondi Gergely ***** válasza:
10%
Van olyan, ami több mint 99% hogy Isten műve.
2019. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha lenne bizonyíték, akkor már nem hit lenne.
2019. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%

Én hiszek a földökkívüliekben, akárcsak mint Pataky Attila.

Senki sem látott még ufót ezért hülyének néznek miket. De Istent sem látta még senki, mégis sokak szerint valós.

Azt mondják hinni kell benne attól függetlenül, hogy Istennel sem találkozott még senki, de akkor ők miért zárják ki az ufók létezését?

2019. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen bizonyíték.
2019. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
A hit NEM bizonyíték - szóval még ennyi sincs!
2019. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Szamomra inkabb tobb olyan tortenelmi esemeny letezik, amely megtamogatja a hitem, amikor elbizonytalanodnek. A hit lenyegi eleme, hogy hinni kell, soha nem fog neked egy hivo sem olyan bizonyitekokat bemutatni, ami egyenerteku lesz egy egzakt tudomanyeval. Ellenben vallom neked, hogy az Istenbe vetett hitem olyan hatassal volt az eletemre, amilyen egy egzakt tudomany senkiere nem lenne kepes. Ezt te valasztasod szerint kezelheted hulyesegkent, vagy csodakent. Az a te dontesed, az enyem meg az enyem. Szabad vagyok ra, hogy emiatt hulyenek, vagy gyengenek nezz, es arra is, hogy en pont teged lassalak esendonek es imadkozzak a megteresedert. A fold forogni fog tovabb, Isten is vegzi a dolgat es minden idoert olyan kar, amikor emberek bantjak egymast, szeretet helyett. Legyen szep a te napod is!
2019. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Eleve a hit nem bizonyíték. Ha létezne rá bizonyíték, akkor pedig már tudásról beszélnénk, nem pedig hitről.
2019. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Nincs.
2019. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
nincs
2019. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

"Ezt te valasztasod szerint kezelheted hulyesegkent, vagy csodakent. Az a te dontesed, az enyem meg az enyem. Szabad vagyok ra, hogy emiatt hulyenek, vagy gyengenek nezz, es arra is, hogy en pont teged lassalak esendonek es imadkozzak a megteresedert. "


Még jó, hogy nem a teáskannákban hiszel...

2019. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!