Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy párkapcsolatban élő...

Ha egy párkapcsolatban élő biszexuális nő nőkre vadászik netes társkeresőkön édeshármashoz, az bűn?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 16:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
A keresztény tanítás szerint bűn, szexuális kapcsolat csak férj és feleség között megengedett.
2019. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Bűn. Ugyanakkor baromság amit az első ír. A szexualitás a krisztusi szeretet egyik legőszintébb formája lehet. A bűn itt a hazugság, nem az édeshármas
2019. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez vallástól függetlenül is undorító.
2019. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem, teljesen korrekt. A poligámia egy erkölcsileg is elfogadott dolog. Főleg, ha én is részese vagyok.
2019. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Orgiát csak úgy illik rendezni, ha a sátán is jelen van.
2019. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 lilla64 ***** válasza:
Erkölcsileg bűn.
2019. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"A szexualitás a krisztusi szeretet egyik legőszintébb formája lehet"

Max. házastársaknál: 1 Kor. 7


"Ha egy párkapcsolatban élő biszexuális nő nőkre vadászik netes társkeresőkön édeshármashoz, az bűn?"

Nem ószövetség van! Mindenesetre az istentelenség egyik tünete. Ha hívő az illető, akkor kigyógyul ebből, ha nem hívő, akkor neki tök mind1, hogy bűn-e vagy sem

2019. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak betegség ez is mint a homoszexualitás. Bár mindig gondolkodtam azon, hogy egy segglyuk miért indít be valakit? Vagy az, hogy nekem f*rkam van és fogom egy másik emberét is. Ugyanígy egy női nemi szervnél. Vagy pl. jobbra fogok farkat balról meg egy p*nát.
2019. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%

"Orgiát csak úgy illik rendezni, ha a sátán is jelen van."


Szerintem ez mindig teljesül, ha nem is a sátán, de egy magas rangú képviselője mindig jelen van az orgiákon. Már a résztvevő tagok érdeklődését, szervezkedését is a sátán ihleti, akkor miért ne jelenne meg magán az eseményen? Sőt, az orgiákon részt vevőkbe be is költözhetnek/költöznek démonok.

2019. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Előttem nem bűn.
2019. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!