Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan, és miért van az, hogy...

Gusztos Zoli kérdése:

Hogyan, és miért van az, hogy Jehova Tanúi között, egy roma ember nincs?

Figyelt kérdés
Ők, nem is számítanak embernek Jehova Tanúi szerint?
2019. máj. 14. 03:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
a cigányok lehet értelmesebbek?! tanultabbak?! ezért nehezebb őket átvágni, befolyásolni, önálló bak, életrevalóbbak mint a jehovások többsége?!
2019. máj. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
76%
Nincs pénzük, nem tudják őket lehúzni.
2019. máj. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Én egyszer láttam, tele volt ékszerrel a nő, gondolom nem volt szegény.
2019. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Én már láttam.
2019. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Egy barátomat Nógrád megyében megtalálta egy, szóval van köztük roma.

De Pesten pl. én sem láttam még.

2019. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 lilla64 ***** válasza:
37%

Anno,a volt gyülinkben,nagyon sok roma érdeklődő volt,mert azt gondolták,hogyha beállnak akkor pénzt kapnak.De amikor megtudták,hogy nam,mind elpárologtak.

A másik meg az,hogy sokan irástudatlanok,akikkel meg nem lehet tanulni azt nem veszik be.

2019. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert a Jehováknál (is) tiltott dolog a lopás, úgyhogy a Jehovaság nem összeegyeztethető Gázsiék életvitelével.
2019. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%
Pannonhalmán több roma család is Jehova Tanúja már több éve. Jehova Tanúihoz bármilyen nemzetiségű ember csatlakozhat. Nem számít, hogy valaki gazdag vagy szegény. Az számít csak, hogy Istennek tetsző módon akar e élni.
2019. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

előzőnek: " Az számít csak, hogy Istennek tetsző módon akar e élni."


csak az a gond, hogy a jehova szektások NEM a Teremtőnek tetsző életet élnek! gyakorlatilag pont a Teremtővel szemben állnak, a teremtést ROMBOLJÁK! p.l a családok nyomorékká tételével. a teremtett legértékesebb LEGELSŐ LEGKISEBB EGYSÉGET a családot, ELVÁLASZTJÁK,megbontják a szekta törvényei segítségével! pedig a Teremtő az 100% ban tökéletes egységet készített, hiszen maga is tökéletes így nem is tud tökéletlent létrehozni.

2019. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, jehováknál is vannak romák dögivel. Én vidéken több családot is ismerek, az egyik cigány ember kőműves, vállalkozóként dolgozik, neki az egész családja Jehova tanúja. Van egy másik cigány ismerős, ő zenész, náluk is az egész jehovás. Lehet vidéken több roma van köztük, de városban is akadnak. Nem tesznek különbséget, bevesznek bárkit.
2019. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!