Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meddig mehet, meddig érhet a...

Pelgrim kérdése:

Meddig mehet, meddig érhet a szeretet? Hol vannak a határok?

Figyelt kérdés

Az igazán szerető szülő örvend, ha fia vagy leánya megtalálja, a hozzá illő társát, akivel egymást szeretni tudják akár egy életen át.

De mi a helyzet a párokkal? Vajon miféle szeretet az, ha a szeretett személynek megtiltjuk, hogy valaki mással is jól érezze magát?


2019. máj. 19. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges párkapcsolatnak hívják, és nem a párod, hanem a gyermekeitek érdekét szolgálja. A gyermeknek stabilitás kell, apu és anyu stabil, megkérdõjelezhetetlen pont legyen.
2019. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

" De mi a helyzet a párokkal? Vajon miféle szeretet az, ha a szeretett személynek megtiltjuk, hogy valaki mással is jól érezze magát? "


Kifejtenéd,hogy itt mire gondolsz? A féltékenységre a párok között? Én a bimbózó románcunk elején elmentem egy másik sráccal moziba,hogy jól érezzem magam,a párom meg elment egy másik lánnyal egy meghitt sétára a város legszebb parkjába. Rohadt jól éreztük magunkat,csak épp a másik kárára,mert teljesen jogosan egyikünk se tolerálta a dolgot. Mind a ketten tanultunk belőle,hogy egy párkapcsolatban önzetlennek kell lenni,elősorban a másikra gondolni,és ha neki sz*rul esik,akkor én hogy érezzem jól magam? És egy kapcsolatban miért az legyen az első,hogy én jól érezzem magam? Akkor maradok szingli és akkor azzal érzem jól magam,akivel akarom,de egy kapcsolat nem nagyon engedi meg az önzést,azért tök fölösleges belemenni egy kapcsolatba,hogy úgy éljünk,mintha a másik nem is lenne,én így gondolom. Aztán,hogy másoknak mi a véleménye,vagy náluk mi a szokás,az engem nem kell,hogy érdekeljen amíg nem az én férjemmel akarja "jól érezni magát".

2019. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit te szeretnél, az a poligámia.

Ha a párod is ezt szeretné, akkor rendben van - de akkor ő is csinálja!

2019. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez féltékenység, plusz uralkodás a másik felett.

Szerintem úgy van rendjén, hogy mindenki azt tesz amit csak akar, hiszen egy pár 2 emberből áll.

Nekem ne tiltson meg senki semmit én sem teszem.

Akit lehet azt visznek, olyankor úgy sem tudsz mit tenni.

2019. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És akkor még nem beszéltünk anyu-anyu és apu-apu felállásról. Vagy még rosszabb esetben apu-kecske, de ez már nem ide tartozik.
2019. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!