Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresek lányokat/feleségeket,...

Keresek lányokat/feleségeket, akiknek volt közük muszlim férfihez?

Figyelt kérdés

Tanácsokat szeretnék kérni olyan nőktől, akiknek volt valamiféle bármilyen köze muszlim férfihoz.

Akár happy end lett a vége, akár nem.

nagyon szépen köszönöm! Ha nem gond, privát üzenetben szeretnék beszélni.



2019. máj. 27. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, ha tudok, segítek szívesen :)
2019. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több mint egy évig,írhatsz nyugodtan.
2019. máj. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk házasok, írj nyugodtan :)
2019. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Írj nyugodtan 😊
2019. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szaki19 ***** válasza:
20%
Tekintettel arra hogy férfi vagyok és nincsenek muszlim ismerőseim,nem renselkezem túl nagy tapasztalattal ebben a témában,de amit biztosan tudok hogy a legtöbb muszlim férfi kutyaként bánik a feleségével és a muszlim világban is másodrendűek a nők.(ezt viszont tudom,mert nem egyszee voltam muszlim országban pl. Marokkó és Törökország)
2019. máj. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt egy 3 hónapos kapcsolatom egy egyiptomi muszlim férfival, nem lett happy end a vége. Jelenleg 6 éve vagyok együtt egy bengáli muszlim férfival, a legrendesebb ember akivel találkoztam, most tervezünk babát :)

Előtte voltak kisebb randik más nemzetiségű muszlim al (és persze nem muszlimmal is) így ha gondolod, írhatsz :)

2019. máj. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!