Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van ennyi önjelölt...

Miért van ennyi önjelölt Iszlám-szakértő?

Figyelt kérdés
Rengeteg sok önjelölt Iszlám-szakértővel találkozók mindennapjaim során akik valószínűleg a Koránból egy sort nem olvastak még el és olyan kaliberű butaságokat mondanak hogy azt überelni nem lehet.Miért van ez?:)
2019. jún. 12. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Őrült gondolat: talán ez tőlük kérdezd?
2019. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*ezt
2019. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Én tapasztalatom az hogy van egy csoport akiket a gyűlölet vezérel. Az uszító propaganda hatására ehhez hasonló oldalakra jönnek és kb szó szerint bemásolják amit iszlámellenes szennylapokon olvastak.


Másik a fanatikus keresztények csoportja akiknek vagy ki lett adva a szektán belül hogy az iszlámról mindenféle hazugságot kell terjeszteni vagy az illető látja hogy az iszlámra sokan térnek át míg a keresztény vallást otthagyják az emberek, ezért abban látja a megoldást hogy hazugságokat terjeszt az iszlám vallásról.

2019. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom televisönben látták...
2019. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Én nem tudom, de Jézust miért cserélném le egy Musztafa félére? Nincs értelme. Mondjuk pókhasú Buddha sem olyan szimpi, sőt, sok ilyenféle kopasz, diszkó-kidobó embert látok itt Magyarországon, közöttük pl. egy nagy Buddha Mészáros Szilárd is...
2019. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez sajnos minden tekintetben megjelenik manapság, lásd Csernobil film: ma mindenki Csernobil professzor lett...
2019. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert tanultam róla, mert olvastam a Koránt, mert figyelem a híreket, mert sírtam már egy nő kövezésén, ahol a bátor muszlim férfiak ölték meg azzal az élen, akivel megcsalta a férjét, mert elég nyilvánvaló, hogy undorító mocskos pedofil volt Mohamed, és még sorolhatnám. Elolvastam az ide érkező válaszokat és elég undorítónak és aljasnak tartom a vádakat, dehát egy muszlimtól mit várjon az ember?
2019. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Az emberek a benyomásaik alapján nyilatkoztatnak ki, akkor is ha nincs mögötte valós tudás (mint pl. én most, hiszen nem végeztem erről kutatást :D ).


Az internet ezt durván felerősítette, már mindenki megszólal és véleményt nyilvánít nyilvánosan annak ellenére, hogy laikus.

2019. jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért kellene kérni az ilyenektől a forrást, amikor arról állít valamit, hogy mit tanít az iszlám és nem tudja megmondani, hogy a Korán hányadik fejezetének hányadik verse vagy melyik Hadísz állítja azt amivel ő nem ért egyet, akkor valószínűleg nem is olvasta.
2019. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!