Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magányos fiatalember vagyok,...

Magányos fiatalember vagyok, aki tele van kétségekkel és szorongással és kérdésekkel. Hol találhatnék olyan lelkészt, aki egy kicsit tudna beszélgetni velem, belehelyezkedni a helyzetembe?

Figyelt kérdés
Próbáltam pszichológust, de azt érzem, valahogy nem elég motiváltak, nem érzik át eléggé, mennyire nagy bajban vagyok. Nagy szükségem lenne arra, hogy legyen egy értelmes, bölcs ember, aki sok időt fordít rám. Érzem, hogyha kikerülnék ebből, akkor ennek a ráfordított időnek sokszorosát visszaadhatnám majd egyszer másoknak.
2019. jún. 20. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Keress egy bölcs, értelmes embert a hozzád legközelebbi gyülekezetben. Itt a gyakin nemigen fogsz találni.
2019. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 pelgrim ***** válasza:
0%
Gondoltál már meditációra?
2019. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok lelkész, és valószínűleg túl sokat nem tudok segíteni, azért ha gondolod, privátban leírhatod, mi bánt.
2019. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Pontosan a te helyzetedbe sajnos senki sem tud beleilleszkedni, kivéve Jézust, aki átment minden kísértésen és minden megpróbáltatáson, a legdurvábbakon is, amin bárki átmehet.

De értem én, és nem vagy egyedül, pl. én is így vagyok vele, hogy egy fizikailag is jelenlévő megértő személy sokat segít. A mi lelkészünk régen nagyon érzéketlen volt, bár sokak szerint a gyülekezetünkben az utóbbi években sokat változott pozitív irányban. De azért őt nem ajánlanám érzelmileg kényes ügyekben, sem magamat.

Szívből kívánok sok sikert a keresésedhez, és gyógyulj meg mihamarabb.

üdv

Stefán

2019. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Balogh Vajk ***** válasza:
Lelkészt a plébánián, plébániát a google-n.
2019. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De miért gondolja mindenki, hogy ez csak annyi, hogy bemegyek a plébániára, aztán csókolom? Tudjátok mennyi mogorva, türelmetlen pap van, akihez jobb oda se menni? Nyilván nem vagyok hülye és én is be tudom pötyögni a google-be, hogy "plébánia", utána meg a lakhelyem, csakhogy nem random helyre akarok menni. Azért kérek AJÁNLÁST, mert mint mindenből, lelki segítőből is kevés, aki jó. Nagyon nem mindegy, hogy valaki a Pál Ferit ajánlja, vagy pl. azt a papot, akinél én elsőáldoztam, aki még gyerekeket pofozott fel a szemem láttára.
2019. jún. 22. 13:06
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem haragszom meg, de talán te se sértődj meg, ha azt mondom, hogy nem kell válaszolni minden kérdés alá, ha nem tudsz mást írni, mint hogy "guglizd ki!". Nyilván olyan válaszát várom, aki tud ajánlani valakit.
2019. jún. 22. 14:08
 8/17 Balogh Vajk ***** válasza:
:D
2019. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Ha magányos ember vagy, akkor a plébániát nem javaslom egyáltalán, ugyanis ott magányos papok vannak. Sokkal inkább javaslom, hogy egy jó protestáns keresztény lelkészt keress fel. Ha írsz privátot, tudok ajánlani is.

2019. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Böjte atya meghallgat, biztos nem mogorva, sőt!
2019. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!