Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Vallás

A kérdés

Katolikus pap lehet a barátom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, pap, katolikus

jún. 27. 16:44  Privát üzenet  

A válaszok
Miért ne lehetne? Csak cölibátust fogadtak (bár vannak házas katolikus papok is), nem azt, hogy remeteként élnek és minden emberi kapcsolatot megszüntetnek.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 27. 17:20 Privát üzenet
Kérdező, hogy érted? Intim kapcsolatra gondolsz vagy beszélgető partnerre? Fiú vagy vagy lány?

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 25%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 27. 18:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Barátságra gondoltam, nem párkapcsolatra. Lány vagyok egyébként.

# 3/6Időpont jún. 27. 19:41 Privát üzenet
Nekem egy gyerekkori jó barátomat tavaly szentelték pappá. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, bár a távolság miatt nehezebb.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 27. 21:25 Privát üzenet
A lányok imádják a katolikus papokat, a városunkban is csüngnek rajta, szerintem mehet a dolog.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 28. 13:19 Privát üzenet

Nemrégen megjelent egy lengyel film a Katolikus Egyházról, ebben szó van gyermekek és papok kapcsolatáról is, az első szereplő kislány korában barátkozott egy pappal.

[link]

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 25%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 30. 12:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Katolikus vagyok barátom úgyszintén, nem lehet templomi esküvőnk mert neki már volt, de elvált?
A baratom hivo (hit gyulis), en visszont nem. Katolikus kereszteny vagyok. O szeretne h megterjek, de en nem akarok gyulis, hivo lenni. Visszont nagyon szeretem (o is engem) es...
Milyen ajándékot tudtok elképzelni egy katolikus pap sokadik születésnapjára, ha az egy jó barátom?
Legjobb barátom meg akar keresztelkedni, de nem tudja, róm. Katolikus, református vagy evangélikus legyen. Mit tanácsoltok?
Van egy kiváló barátom, aki katolikus pap. Szerintetek, mit vegyek neki karácsonyra? Toll, könyv, notesz kilőve. Kifogytam az ötletekből. Csak normális ötleteket írjatok léci....
Barátom muszlim. Én katolikus. Egy vallást szeretnénk. Megoldható valahogy?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Vallás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!