Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyedülálló hívő férfiak! Ti...

Egyedülálló hívő férfiak! Ti szüzek vagytok? Vártok házasságig?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Esküvő nincs szex nélkül, Lucifer papa mondta :3
2019. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, itt most vagy nincsenek ilyen férfiak, vagy nem merik bevallani, hogy szüzek, vagy hogy már nem szüzek.
2019. júl. 10. 17:05
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Vagy csak nem kötik az orrodra. Hoztak egy döntést, de nem híresztelik, nem teregetik ki ezt a gúnyolóknak.

Amúgy is nyugtával dícsérd a napot, akkor mondjad, hogy nyertél, amikor már a célon áthaladtál, a féltávnál még ne kiabáld.


Egy világbajnok kenus ismerősöm nem csak a kenuban nyert, hanem ezen a területen is.


[link]

2019. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm előző, megnéztem a videót, nagyon szép család!


Ha valakinek vannak olyan tervei, hogy vár házasságig, az privátban is jelezheti! Csak érdekel, vannak-e még, akik így gondolkodnak, vagy csak legenda. :)

2019. júl. 10. 19:56
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Nekem volt ilyen hívő - református lelkész ismerősöm. Várt a házasságig. Végül lett 3 gyerek is...


Aztán elviselhetetlenné vált az asszony, talán a szex sem volt jó. Most válnak. Már külön élnek.


Ennyit a nagy vallásos maszlagról. Ha két ember között nem működik, elromlik valami, vagy nincs szexuális összhang, akkor előbb utóbb szétválnak. Ha van gyerek, ha nincs.


Legjobb minél inkább megismerni a másik vágyait még házasság és a gyerekek előtt.

2019. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
4. Akik gondolkodnak nem egy papírhoz viszonyítják az érzéseiket egy mese mondandója miatt.
2019. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
A férjem hívő és ő várt (bár én nem a kereszténység miatt kértem,hogy várjunk,hanem mert régimódi vagyok).
2019. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Ja,és egy klasszikus a témához: "előbb a mise,addig nem d*gtok ti se."
2019. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

#8 Hívőként szabad káromkodni?


Azta.

2019. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Hol mondtam,hogy én hívő vagyok? Pont azt írtam,hogy nem amiatt vártam,talán félreérthető volt,de arra akartam utalni,hogy én nem vagyok az.
2019. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!