Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy Máriapócsnak van...

Igaz, hogy Máriapócsnak van egy gyógyító ereje? Ti tudtok ezzel kapcsolatban csodálatos történeteket?

Figyelt kérdés
Ha krónikus betegségben szenvedek és ellátogatok oda egy misére az segíthet rajtam?

2019. júl. 11. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Máriapócs egy szép kegyhely, mindenképpen érdemes ellátogatni oda, ha lelki felüdülésre vágysz. De nincs neki gyógyító ereje, nem fog visszanőni a lábad ott, nem fog eltűnni a daganatod, nem fog megjavulni a látásod.

Történnek az Egyházban csodás gyógyulások Isten akaratából, de nincsenek olyan misztikus helyek, ahol valami rejtett energiák meggyógyítanak téged. Ez ezotéria, semmi köze a valláshoz.

2019. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Egy jó fantasyban biztos megmentené a főhős életét. A valóságban inkább menj orvoshoz.
2019. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Istennek van gyógyító ereje. Természetesen egy zarándoklat segít újra felfedezni Isten közelségét és irgalmas szeretetét. És ez nagyobb ajándék, mintha visszanőne a lábad.

Krónikus betegség kapcsán bízz az orvosban és tegyél meg mindent a gyógyulásodért az ő útmutatásait követve. Ha kéred Istent, ő megad minden kegyelmet a betegség elviseléséhez.

2019. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Jah kár hogy az isten a gyógyítóerejét nem tudta alkalmazni azon a több milliárdnyi emberen akik betegségben haltak meg az évezredek során. Elfogyhatott az MP-je vagy csak épp aludt akkor.
2019. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze nem az orvos helyett gondoltam ezt, tényleg csak a lelki problémáim rendbetételére. Amúgy a krónikus betegség a colitis.
2019. júl. 11. 16:40
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a 3.válaszoló megírta az igazságot.
2019. júl. 11. 16:42
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha a mesék számítanak igazságnak akkor elkezdek hinni Pumukliban.
2019. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Kérdező!


Ebből: "A betegek személyiségére - mint emésztőszervi betegeknél általában - nagyfokú fegyelmezettség, érzelmi visszafogottság jellemző. Agresszivitásuk olyan mértékben gátolt, hogy nemcsak tetteik, hanem negatív érzéseik, gondolataik miatt is hajlamosak bűntudatot érezni. Rendkívül lelkiismeretesek, rendszeretők, pontosak, szinte pedánsak, igen fontos számukra a tisztaság, a rend.

Gyermekkorukra, családjukra jellemző az erős, korlátozó, büntető anya, aki minden függetlenségi törekvést visszautasított és megtorolt, és a passzív, visszahúzódó, a családból mintegy kivonuló apa. Előfordulhat, hogy csonka családból származik a beteg, az apa egyáltalán nem volt jelen. A betegek egy részében emiatt jelentős a függőség-igény, önbizalom hiány, amit gyakran fokozott felelősségvállalással, teljesítménnyel, tökéletességre törekvéssel, mások támogatásával kompenzálnak. Gondolkodásukra jellemző a pesszimizmus, hajlamosak a depresszióra. A betegség rendszerint akkor kezdődik - vagy rosszabbodik - amikor a személyiséget teherbíró képességét meghaladó stressz éri." mi igaz rád?

2019. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az első bekezdés igaz rám, a másodikban az nem, hogy anyukám nem nevelt szigorúan, liberálisan, de nem a manapság divatos nagyon liberális stílusban nevelt. Életem első 13 évében együtt laktak a szüleim. 6 éves koromban, amikor apukám már egy párszor megcsalta az anyukámat, anyukám mániás-depressziós lett és phichiátriára került. Rá két évre ismét. Aztán a jógával megtanulta levezetni a feszültségét, és így stabilizálódott az állapota. Immáron 10 éve tünetmentes.Apukám 13 éves koromba elköltözött. Gyakran találkozok vele azóta is. Akkor belül őrlődni kezdtem a szüleim válása miatt. Eddig testileg igen egészséges voltam, volt olyan év, hogy egy napot sem hiányoztam az iskolából. Azonban még óvodáskoromban leestem a mászókáról és emiatt lett egy ínygyulladásom, és ez nem múlt el. Amikor gimnazista lettem, a több tananyag miatt már nem voltam kitűnő tanuló és nem fogtam fel akkori eszemmel, hogy ettől még lehetek sikeres ember. Emiatt rengeteget tanultam 9.dikben, és 10. első félévében, gyakran éjszakába nyúlóan. 2018 februában a szüleimtől szélcsatornás lebegést kaptam ajándékba. Utána sétáltunk hosszan közösen, ahol megfáztam. Rá egy hétre, hasmenésem lett. Egy hétig próbálkoztunk mindenféle hasfogóval, de hatástalanok voltak. Anya ekkor áthívta a háziorvost, aki felírt egy antibiotikumot. Ettől még rengeteget romlott az állapotom: folyamatos, véres hasmenésem lett, napi 20x! jártam a wcre. Kórházba kerültem, ahol vérvétel, hasi ultrahang, és végbéltükrözés után megállapították hogy fekélyes vastagbélgyulladásom van. Felírták a Medrol nevű szteeoidot,ami hatására tünetmentes is lettem. Azonban, amikor a dózisát csökkenteni kellett volna, a tünetek visszatértek. Ekkor a kezelőorvosom az Imuran nevű, immungyengítő gyógyszerrel próbálkozott, aminek semmi pozitív hatása nem volt, csak nagyon gyenge lettem tőle. Utána a Humira nevű, indukciós biológiai terápiát keudte el, ami szintén hatástalan volt. Ekkor-mivel arra is gondoltunk, hogy a gyulladt fogínyem is ront a betegséget-kihúzattuk a 4,gyulladt, korábban már gyökérkezelt metszőfogaimat. Ez hozott egy minimális,de tényleg csak nagyon minimális javulást. Anyukámmal ráakadtam egy olyan könyvre,ami szerint sokat segíthet ha elhagyom a táplálkozásomból a gabonaféléket, egy időre a tejtermékeket, és a feldolgozott élelmiszereket. Így is tettünk, ennek köszönhetően jelentős mértékben javult az állapotom, de messze nem letten tünetmentes. A kezelőorvosom visszaemelte-jobb híján a Medrol dózisát, azonban hosszú távon rendkívül káros ennek a gyógyszernek a szedése. Ezért elindította az orvosom a Remicade indukciós biológiai terápiát, ami mellett próbálkozik a Medrol csökkentésével, nem sok sikerrel. Most ilyen az állapotom: nincs hasmenésem, de napi átlag 5 ször megyek wc-re, a székletemben néha van vér, de nyák mindig18 F, Asperger szindrómával élő. Bocsánat, ha hosszú voltam, csak le akartam írni az élettörténetemet.
2019. júl. 11. 17:42
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Nagy kamu az égész. Nem fogsz attól meggyógyulni, hogy elmész egy adott helyre.
2019. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!