Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 310-ben egyesek megkezdik a...

310-ben egyesek megkezdik a keresztjelölèst (keresztvetèst). Jèzus vagy az apostolok gyakorolták?

Figyelt kérdés

Ha a Hèber ès a Görög iratokban nem jelenik meg,akkor mègis honnan ered?

Ha megjelenik kerek igeheljet.



#Keresztjelölès
2019. júl. 21. 05:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
7%

A jövendölés beteljesedése:


(2Tesszalonika 2:3) 3 Senki, semmilyen módon ne vezessen titeket tévútra, mert nem fog az eljönni, csak ha előbb eljön a hitehagyás, és kinyilatkozik a törvénytelenség embere, a pusztulás fia.


Mielőtt Jézus visszatérne, a hitehagyás, vagy is a helyes tiszta imádattól való eltérés üti fel a fejét.

Pusztulás fiának nevezi azokat akik ezt elkezdik bevezetni, és gyakorolják.

(1Timóteusz 4:1) . . .a későbbi időszakokban némelyek elpártolnak a hittől, félrevezető ihletett kijelentésekre és démonok tanításaira fordítva figyelmet,

(2Péter 2:1) 2 Mindazonáltal hamis próféták is támadtak a nép között, miként közöttetek is lesznek hamis tanítók. . . .

2019. júl. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
71%
Az egész háza népének megkeresztelése vajon mit jelent? 🤔
2019. júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:

2.Az egèsz haza nèpe megkeresztelkedèsèn vettek kereszteket?

Jèzus a megkeresztelkedèsekor vetett keresztet?

Az apostolok sokakat megkereszteltek,vettek keresztet?


Megkèrlek írjatok igeheljekre.

2019. júl. 21. 07:43
 4/76 anonim ***** válasza:
96%

Az fel sem merül benned, hogy Jézus nem tudott keresztet vetni, mivel míg élt, addig nem halt kereszthalált? 😀😀😀😀 Ráadásul nálatok cölöp van. Igaz, hogy a szövegekben kereszt van, a rómaiak kereszten végezték ki a bűnözőket és a cölöpöt csak jehovista kitaláció, de ez amúgy mindegy is, igaz? Ti miért hazudtok? 🤔


Bár engem jobban érdekel az, hogy a többi kérdésed alatti BIBLIKUS válaszokat te miért nem vagy képes felfogni? Utána meg jössz azzal, hogy senki nem idéz a Bibliából, miközben a válaszok hemzsegnek tőlük. Én is idéztem: egész háza népe.

Ott nem volt évekig tartó Biblia tanulmányozás, ott nem volt házalás, amit tilt a Biblia, sőt Jézust sem látta senki állni egy újságos állvány mögött dumálni az apostolokkal, hanem hazament és megkeresztelték az egész háza népét.


Jó, tudom, erre nem fogsz reagálni értelmesen, nyugi. Én már tudom milyen vagy.

2019. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Jézus még nem volt megfeszitve, de az apostolok idejében megvolt, és onnan kérek igehelyet.
2019. júl. 21. 08:14
 6/76 anonim ***** válasza:
47%
Nem,nem bibliai gyakorlat a keresztvetés.
2019. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
61%

Előbb bibliai igét kérek arra, hogy ez tilos és Isten akarata ellen való és hogy jogos a kérdésed 😅😅😅😅

De mondhatjuk úgy is, hogy biztos valami új világosság történt, ahogy a jehovisták is szokták csinálni 😀😀😀

2019. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
30%
Viszont lehet hogy az " oszlopvetés" a tanúknál is meg lesz engedve))
2019. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
74%
Jézus es az apostolok nem használtak kereszt vetést. Ahogyan prospektusokat sem nyomtattak,sem standoknál sem álltak,sem konferenciákat nem rendeztek,sem teokratikus iskolát,sem ébredjeteket,sem őrtornyot nem irtak,nyomtattak vagy olvastak.
2019. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
Ezek nem szerepelnek az igében....hmm akkor a felsoroltak egyike sem lehet bibliai dolog..akkor jehova nagyszerű gyémántként csillogó,gyermekek számára anyatejjel felérő, fantasztikus, melasztban úszó szervezete( szinten nem bibliai szó) ......fake...
2019. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!