Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A depressziósok Isten országáb...

A depressziósok Isten országában lehetnek boldogok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 20. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Pont ugyanolyan halottak lesznek, mint az ateisták. Mondjuk a szenvedéshez képest a halált akár boldogságnak is nevezhetjük. Akkor meg igen.
2019. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első válasz kecsegtetőbb.
2019. szept. 20. 21:56
 3/4 A kérdező kommentje:
A másodiknál.
2019. szept. 20. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Hihetetlen milyen butaságokat és ostobaságokat válaszolgatnak egyesek. nem is értem minek irogatnak.


A depresszió csak itt létezik ebben a világban! Leginkább azok életében, akik valahol kilátástalanul, reménytelenül, tele (kissebb-nagyobb) problémával élik az életüket.


Elmondom, hogy ilyen betegségre is van gyógyír, ahogy más egyéb lelki eredetű betegségre is! Már ebben a világban megtalálhatja az ember a boldogságot a lelki kiegyensúlyozottságot! Nem véletlenül mondja Jézus:


Mt.11,28.Jőjjetek én hozzám mindnyájan, a kik megfáradtatok és megterheltettetek, és én megnyugosztlak titeket.

Jn.6,37.Minden, a mit nékem ád az Atya, én hozzám jő; és azt, a ki hozzám jő, semmiképen ki nem vetem.

Jn.6,45.Meg van írva a prófétáknál: És mindnyájan Istentől tanítottak lesznek. Valaki azért az Atyától hallott, és tanult, én hozzám jő.

Jn.14,27.Békességet hagyok néktek; az én békességemet adom néktek: nem úgy adom én néktek, a mint a világ adja. Ne nyugtalankodjék a ti szívetek, se ne féljen!

Mt.23,10.Doktoroknak se hivassátok magatokat, mert egy a ti Doktorotok, a Krisztus.


Amint megtaláltad Jézus Krisztust és behívtad őt a szívedbe, alázatos megtörtszívű őszinte bűnbánat és bűnvallás közepette, hidd el megszabadulsz e betegségből, mert bizonyságot ad a szívedbe és az elmédbe, hogy Ő Él és létező örök valóság! Onnantól kezdve elvágták a félelmed és az aggadlmaskodásodat.


Zsid.2,15.És megszabadítsa azokat, a kik a haláltól való félelem miatt teljes életökben rabok valának.

Jn.8,36.Azért ha a Fiú megszabadít titeket, valósággal szabadok lesztek.

2019. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!