Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért van teljes irányírás...

Miért van teljes irányírás alatt a fiú, mint egy avatár?

Figyelt kérdés
"Mert nem magamtól beszéltem, hanem aki küldött, az Atya hagyta meg, mit mondjak és mit hirdessek. S tudom, hogy parancsa örök élet. Így amit hirdetek, úgy hirdetem, amint az Atya mondta.”

2019. szept. 25. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Mert szeret bennünket <3
2019. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre a Szentírás is válaszol, például itt:

"Ő Isten formájában volt, és az Istennel való egyenlőséget nem tartotta olyan dolognak, amelyhez föltétlenül ragaszkodnia kell, hanem kiüresítette magát, szolgai alakot öltött, és hasonló lett az emberekhez. Külsejét tekintve olyan lett, mint egy ember. Megalázta magát és engedelmeskedett mindhalálig, mégpedig a kereszthalálig."

2019. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sátánnal ellentétben, nem akart Istent játszani, hanem alázatosan elismerte, az Atyjához viszonyitott állását. Önként vállalta a küldött szerepét, és Soha nem állitotta, hogy egyéni hatalommal, és elhatározossal végzi a feladatot, amit kapott. Az, hogy elvállalt egy feladatot, azt is mutatja, hogy nem egyenlő azzal, akitől kapta a feladatot, és ezért alárendeltségi viszonyban van az Istenéhez képest.

Egyszóval, képesitést, oktatást kapott, hogy Isten szándékával összhangban végezze a dolgát, kimutatva ezzel az Atyja iránti hűségét, bizalmát, és a szeretetét.

2019. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!