Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy került mindig spermium...

Hogy került mindig spermium Mohamed Próféta (عَلَيْهِ ٱلسَّلَامُ) ruháira?

Figyelt kérdés

Sahih al-Bukhari 232: Narrated 'Amr bin Maimun: I heard Sulaiman bin Yasar talking about the clothes soiled with semen. He said that 'Aisha had said, "I used to wash it off the clothes of Allah's Apostle and he would go for the prayers while water spots were still visible on them.


Sahih Muslim 669: It was narrated that Aishah said concerning semen: “I used to scratch it from the garment of the Messenger of Allah (عَلَيْهِ ٱلسَّلَامُ).”


Sunan Ibn Majah 537: It was narrated that 'Aishah said: "I often scraped it (semen) from the garment of the Messenger of Allah (عَلَيْهِ ٱلسَّلَامُ) with my hand."


Sahih al-Bukhari 230: Narrated Sulaiman bin Yasar: "I asked Aishah about the clothes soiled with semen. She replied, 'I used to wash it off the clothes of Allah's Messenger (عَلَيْهِ ٱلسَّلَامُ) and he would go for the Salat (prayer) while water spots were still visible.'"



2020. ápr. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy "kujon" volt az "öreg". 11 hivatalos felesége volt, s ki tudja hány ágyasa.
2020. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Lehet látens meleg volt, ki tudja....
2020. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Magyar forrás nincs?
2020. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem húzta le a gatyeszt, csak a szerszámot lógatta ki. Azt ment az ökörsütés.
2020. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Fordítód nincs? (Ha már egy egyszerű angol szöveget nem tudsz elolvasni.- Még jó, hogy nem az eredeti arabot copyzta egy az egyben a kérdező. :-)
2020. ápr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Google fordítóba raktam a kérdező idézeteit:


Sahih al-Bukhari 232: Narr. 'Amr bin Maimun: Hallottam, hogy Sulaiman bin Yasar beszélt a spermával szennyezett ruhákról. Azt mondta, hogy Aisha azt mondta: "Allah prófétájának ruháitól mostam le és imádkoztam, míg a vízfoltok még mindig rajtuk voltak.



Sahih muszlim 669: Azt mondták, hogy Aishah azt mondta a spermáról: "Szoktam megkarcolni az Allah próféta ruhájából (عَلَيْهِ ٱلسَّلَامُ)."



Szunán Ibn Majah 537: Azt mondták, hogy 'Aishah azt mondta: "Gyakran lekapartam (spermát) az Allah próféta ruhájából (عَلَيْهْ ٱلسَّلَامُ) a kezemmel."



Sahih al-Bukhari 230: Sulaiman bin Yasar elbeszélése: "Megkérdeztem Aishát a spermával szennyezett ruhákról. Azt válaszolta:" Allah próféta ruháitól mostam le (عَلَيْهِ ٱلسَّلَامُ), és elmenne a Salathoz (ima). ), míg a vízfoltok még mindig láthatóak voltak. ""

2020. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért Onezimus nem az onanizalasrol kapta"keresztény"nevét?!?
2020. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!