Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Erről ti hallottatok? Ez igaz...

Erről ti hallottatok? Ez igaz lehet? Jehova Tanuival történt ez?

Figyelt kérdés
Egy magyar pásztorral történt az egyébként pár évvel ezelőtt - nevet hadd ne mondjak -, hogy egyszer jehova tanúi csengettek be hozzá, és persze, ahogy az meg van írva a forgatókönyvben, azonnal elkezdték a tanaikat reklámozni. A pásztor nem kezdett el teológiai vitákba bonyolódni velük, hanem nagyon hidegvérrel csak annyit mondott: "na, akkor gyertek, dicsérjük az Urat!" Ahogy elkezdték karizmatikus énekekkel dicsérni az Urat - a pásztor kontra tanúk - a házalók azonnal elkezdtek démonoktól szabadulni, és ha jól emlékszem a végén meg is tértek bibliai módon.
2020. máj. 22. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Nyaggatták a Tanúk a pásztort hogy térjen már meg, erre megbeszéltek egy találkozót a pásztor családi házában. Amikor elmentek hozzá a Tanúk, leültek, és a pásztor egy gitárral elkezdte dicsérni az Urat. Aztán egyszercsak a "térítők" a földre estek és szabadultak meg hánytak. Volt egy J.T. hölgy, aki három napig nem tudott felkelni a földről ha jól emlékszem. Olyan büdös lett a házban, hogy ajtót-ablakot kikellett nyitni. Nem tudom hányan voltak, de mind megszabadultak és megtértek azt hiszem.
2020. máj. 22. 21:43
 2/8 A kérdező kommentje:
sok ilyet hallottam!
2020. máj. 22. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon csúnyán becsaphatott dílered, mikor azt mondta, hogy jó az a cucc.
2020. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neked mi vált be?
2020. máj. 22. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia


Sorrendben:

- Nem

- Egyrésze biztos az, hogy melyik? - kitudja.

- te a monologban határozottan ezt állítod

2020. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a story ugyanolyan kitalált baromság, mint a JT meséi.
2020. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem igencsak hitgyüli propahantának tűnik. Ami semmivel se hitelesebb,mint a tanúk. Maga a sztori rettentő nagy katyvasz. Pl honnan veszi a "pásztor",hogy démonok távoztak a tanúkból? Talán látta őket?

Nem,ez valószínűleg hülyeség.

2020. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye démonok lehettek. De amúgy is, miért pont JT-t szállnának meg, akik aztán elzárkóznak a politikától és nincsenek is sokan? Ha én démon lennék, biztos a gazdag és befolyásos politikusokat szemelném ki, nem azokat, akik kis híján kivonulnak a társadalomból.
2020. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!