Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus Krisztus, Isten egyszülö...

Jézus Krisztus, Isten egyszülött Fia, A Messiás miért nem jön le újra a Földre ? Mint ami a Bibliában le van írva, miket tett, gyógyított, tanított, csodákat tett. Most miért nem teszi ezt ?

Figyelt kérdés
Megparancsolom neki, hogy jöjjön le és mutassa meg magát, és gyógyítson kézrátétellel, változtassa a vízet borrá, mint a Bibliában, addig nem hiszek neki !!!! Jézus, gyere le azonnal, kerülj a szemem elé rögvest !!!!!!!

2020. jún. 17. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Mutasd magad, ha nem vagy gyáva !
2020. jún. 17. 17:11
 2/63 A kérdező kommentje:
Jézus ha létezett, egy hittérítő lehetett, aki istennek, vagy isten fiának képzelte magát. A csodák mind egy nagy kamu, akkor miért nem jön le megint és teszi ugyanazt mint 1000 éve ?? Hülyít mindenkit. A Bibliát meg kecskepásztorok írták, a vallás meg egy vicc.
2020. jún. 17. 17:37
 3/63 anonim ***** válasza:
81%

Szia,

Szerintem nyugodj meg, pihenj, aludd ki magad!

Először is Jézus Krisztus nem 1000 hanem 2000 éve élt itt a Földön.

A Biblia írói között valóban volt kecskepásztor, de volt több király is pl. bölcs Salamon, egyiptomi herceg is: Mózes, görög orvos: Lukács.

A vallás nem vicc, hanem olyan emberek tapasztalata, akik valamilyen módon közel kerültek a természetfelettihez. Csodák most is vannak egyébként.


Üdv. Péter

2020. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

Akkor 2000 év. Csak elegem van hogy napjainkban mindenki úgy dumál Jézusról meg Istenről mintha látta volna.


Miért nem jön le és csinálja ugyanazt mint a Bibliában?????

Miért nem mutatja meg magát a Názáreti ??


Vagy nem létezik, vagy az idegeinkkel játszik, akkor meg kegyetlen..

2020. jún. 17. 17:45
 5/63 A kérdező kommentje:

Miért kellene elhinnem ami 2000 éve történt, pláne ha rengeteg mesés meg abszurd elem van benne ?!?!?!?!


Jöjjön le és tegye ugyanazt mint 2000 éve mert addig egy k**va szavát sem hiszem el !!!

2020. jún. 17. 17:47
 6/63 anonim ***** válasza:
79%

Szia,

Attól, hogy káromkodsz nem lesz jobb, hidd el. Ki várja el tőled, hogy elhidd?

Nekem 15 éves koromban volt egy tapasztalatom, hogy Isten megszólított. Ez 34 éves volt, és azóta nap mint nap tapasztalom a vezetését az életemben.


Üdv. Péter

2020. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
86%

Állítsd le magad szerintem... Isten nem azért tesz vagy nem tesz dolgokat, mert Gipsz Jakab Mucsaröcsögéről két fröcsögés és három káromkodás között azt "megparancsolta", kissé sztem fordítva ülsz azon a bizonyos lovon.

Meg ha nem hiszel benne, akkor miért zavar az, hogy másnak fontos? Én meg a horoszkópokban nem hiszek, mégsem csapom ki a balhét, amikor minden női magazin és online portál kétharmada arról szól.

2020. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Ezek csak hangzatos szavak, sokmindenki sokmindent belemagyaráz Istenbe, de ezzel csak önigazolást keres és a saját lelkét akarja megnyugtatni.
2020. jún. 17. 17:54
 9/63 anonim ***** válasza:
81%
#8 és neked az miért fáj, hogy más hisz? Köteleztek rá, hogy te is elhidd? Vagy mi?
2020. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Ki Isten hogy tökéletesnek meg sérthetetlen el hiszi magát? Ha létezik egyáltalán. Nem is láttuk őt.
2020. jún. 17. 17:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!