Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit mondanak azokról a tagokró...

Mit mondanak azokról a tagokról akiket kiközösitenek a Jehova Tanai szervezetből,a többi bentmaradó tagnak? Azt hallani általában nem a valós okokat hanem hogy parázna volt! A valódi oka álltalában a hamis tanok,amiért távoznak a hivek?

Figyelt kérdés
Tehát általában a hamis tanitások miatt lépnek ki tagok,de ezt ügye nem mondhatják a többi még meglévő tagnak mert akkor bogarat ültetnének a fülükbe,és elkezdenék vizsgálni a tanitásokat és ők is menének ha rájönének a sok hamis tanitásra.
2020. aug. 14. 13:21
A kérdező szavazást indított:
hamis tanok
paráznaság
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Semmit. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki mit követett el.

Ez csak a Felvigyázókra, és Istenre tartozik.

2020. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez gyakorlatilag az augusztus 12 kérdésed újra írva?

Minek?

2020. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kérdésem hozzád!
2020. aug. 16. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, akkor segítek:

"99% ban paráznaság miatt lépnek ki a Jehova Tanui szervezetből a tagok?"

volt a kérdésed és ott is pontosan erre terelted a fonalat, csak kevesen szálltak be melléd.


Most újra írod, hátha többen lesztek és jobban a sárba tudod taposni mások hitét, hogy ők rosszabbul - te pedig jobban érezd magad?



Volt már itt olyan aki feltételezte, hogy mentálisan nem egészséges amit csinálsz - nem tudom, ehhez nem értek.

Ám azt olvastam Jézustól, hogy úgy cselekedj másokkal /ez alól nem voltak kivételek a szamáriak akkor és nem kivételek a JT ma/ ahogyan szeretnéd,hogy veled cselekedjenek


Hogy érzed, érted az arany szabályt?


Vagy máskor azt mondta Jézus, hogy amit vetsz azt fogod aratni.

Szerinted ezzel mit fogsz aratni?

Büszke lesz rád az Isten- mint a keresztes hódítókra, vagy a vérszomjas misszionáriusokra?


1Tim 6/4,5

" Az felfuvalkodott, a ki semmit sem ért, hanem vitatkozásokban és szóharczokban szenved, a melyekből származik irígység, viszálykodás, káromlások, rosszakaratú gyanúsítások,


Megbomlott elméjű és az igazságtól megfosztott embereknek hiábavaló torzsalkodásai a kik az istenfélelmet nyerekedésnek tekintik. Azoktól, a kik ilyenek, eltávozzál.

2020. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkaptam már rég a választ erre a kérdésre,a bent maradt tagok azt sütik rá a távozó megvilágosodott volt tagokra hogy parázna volt,pedig általában a tévtanok hamis tanok miatt lépnek ki. De köszi utolsó az okoskodásodat.
2020. aug. 16. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!